Bulki

Jest 6 produktów.

Jeżeli chcemy uzupełnić dietę w równą ilość białka i węglowodanów, to idealnym rozwiązaniem będzie zastosowaniem odżywki typu "bulk" będącej połączeniem odżywki białkowej i węglowodanowej w równych proporcjach 50/50. Podobnie jak każdy inny gainer, bulk jest suplementem pomocnym w budowaniu masy mięśniowej.

Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów
 • UNS - Bulk Elite 1500g

  UNS BULK ELITE jest profesjonalną odżywką na masę typu bulk. Jest to wysokiej jakości preparat białkowo - węglowodanowy, przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych, w okresie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, a w szczególności dla osób o umiarkowanej przemianie materii

  85,00 zł
 • Trec - Hard Mass - 750g

  TREC Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu „BULK”, w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%. Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go stosować w okresie budowania masy ciała, bez ryzyka odkładania się tkanki tłuszczowej.

  65,00 zł
 • Trec - Hard Mass 1300g

  TREC Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu "BULK", w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%.Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go stosować w okresie budowania masy ciała.

  99,00 zł
 • Trec - Hard Mass 2800g

  TREC Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu „BULK”, w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%. Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go stosować w okresie budowania masy ciała, bez ryzyka odkładania się tkanki tłuszczowej.

  179,00 zł
 • Olimp - Profi Mass - 1000g

  OLIMP PROFI MASS Profesjonalna odżywka potęgująca przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej. Jej bazę stanowi kompleks zaawansowanych, złożonych węglowodanów. Baza węglowodanowa została dodatkowo uzupełniona zaawansowaną formułą białkową zawierającą matrix doskonale przyswajalnego koncentratu, izolatu i hydrolizatu białek oraz kazeiny miceralnej.

  65,00 zł
 • Olimp - Profi Mass - 2500g

  OLIMP PROFI MASS Profesjonalna odżywka potęgująca przyrosty beztłuszczowej masy mięśniowej. Jej bazę stanowi kompleks zaawansowanych, złożonych węglowodanów. Baza węglowodanowa została dodatkowo uzupełniona zaawansowaną formułą białkową zawierającą matrix doskonale przyswajalnego koncentratu, izolatu i hydrolizatu białek oraz kazeiny miceralnej.

  159,00 zł
Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie