Lista produktów producenta: Trec

Wyświetla 1 - 5 z 5 produktów
 • Trec - Magne 100 Sport 60 kap.

  Trec Magne-100 Sport pełni w naszym organizmie tak ważną rolę, że naukowcy nie bez powodu określają go mianem minerału życia i energii. Spośród wszystkich składników mineralnych to właśnie magnez ma największy wpływ na metabolizm. Jest on odpowiedzialny za miliony procesów zachodzących w każdej komórce naszego ciała.

  24,99 zł
 • Trec - Spirulina 90 caps.

  Trec Spirulina jest niezwykle wartościowym gatunkiem zielono-niebieskich alg morskich. Jej spożycie wspomaga organizm w utrzymywaniu naturalnej równowagi (homeostazy). Produkt stanowi doskonałe źródło pełnowartościowego białka, niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, łatwo przyswajalnych minerałów oraz witamin z grupy B.

  39,99 zł
 • Trec - Joint Therapy Plus 120 kap.

  TREC JOINT THERAPY PLUS to suplement wspierający aparat ruchu, zawierający glukozaminę, chondroitynę, hydrolizat kolagenu oraz skoncentrowane ekstrakty roślinne i minerały. Cynk i wapń przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości. TREC JOINT THERAPY PLUS wzbogacono o witaminę C, która pomaga w produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego...

  104,99 zł
 • Trec - Ashwagandha 800 60 kap.

  Trec Ashwagandha 800 jest produktem opartym o naturalne źródło witanolidów pochodzących z korzenia Ashwagandhy (znanej także jako Withania somnifera). Posiada olbrzymie właściwości adaptogenne, a więc pomaga organizmowi w przystosowaniu do panujących aktualnie warunków (w tym natężenia stresu, obciążenia treningiem itd.).

  39,99 zł
 • Trec - Multi Pack 60 tab.

  Preparat witaminowo-mineralny o kompletnym składzie. Został wzbogacony o naturalne ekstrakty roślinne. Dzięki temu suplementowi Twoje braki przejdą do historii. Najwyższa jakość w rozsądnej cenie!

  19,99 zł
Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie