Lista produktów producenta: UNS

Wyświetla 1 - 24 z 41 produktów
 • AAKG 150 kaps

  UNS AAKG to suplement skierowany do sportowców, którzy nie godzą się na kompromisy. AAKG jest produktem opartym na najwyższej jakości alfa-ketoglutaranie argininy, który jest jedną z bardziej zaawansowanych form tego aminokwasy ponieważ jest ona związana z alfa-ketoglutaranem, będącym kluczowym pośrednikiem w cyklu energii Krebsa a także w metabolizmie...

  69,00 zł
 • AAKG X-Pump 300g

  Booster NO najnowszej generacji, którego skład został oparty na alfa-ketoglutaranie argininy (AAKG). Wzmacnia efekt pompy na treningu, przyśpiesza regenerację powysiłkową organizmu oraz zwiększa wytrzymałość mięśni! Dostępny jest w kilku dopracowanych smakach.

  69,00 zł
 • Amino X-Core 300 tab

  Profesjonalny preparat aminokwasowy zarówno o działaniu anabolicznym, jak i antykatabolicznym! Każda porcja dostarcza znakomitego budulca umożliwiającego szybką regenerację oraz rozwój tkanki mięśniowej. Najwyższa jakość i znakomity aminogram!

  89,00 zł
 • BCAA 8-1-1 500g

  UNS BCAA 8-1-1 Jest to unikalna odżywka na rynku najlepszych suplementów - jedyna o tak wysokiej zawartości L-leucyny. Leucyna to najważniejszy aminokwas z grupy aminokwasów rozgałęzionych BCAA. Leucyna jest bowiem prekursorem wielu procesów metabolicznych takich jak np. stymulacja i kontrola szybkości syntezy białek i regulowanie poziomu cukru.

  89,00 zł
 • BCAA G-Powder 600g

  UNS BCAA G-Powder to mieszanka 3 aminokwasów rozgałęzionych w proporcji 2:1:1 wraz z konkretną dawką glutaminy w porcji. Wszystko to, co najważniejsze, aby jeszcze przed treningiem dać sygnał swoim mięśniom do rozpoczęcia procesu nadbudowy włókien mięśniowych uszkodzonych podczas ćwiczeń siłowych.

  79,00 zł
 • BCAA Instant 500g

  Wysokiej jakości aminokwas rozgałęzione o klasycznej proporcji (2:1:1) gwarantujące zabezpieczenie mięśni przed katabolizmem okołotreningowym. Dzięki wykorzystaniu instanizowanego surowca każda porcja rozpuszcza się bez najmniejszych problemów! Wzmaga procesy regeneracyjne, dzięki czemu w krótkim czasie powrócisz do pełni formy sprzed ciężkiego treningu.

  79,00 zł
 • BCAA X-Cross 400g

  Zaawansowany preparat na bazie aminokwasów rozgałęzionych BCAA oraz solidnym dodatkiem beta alaniny. Nie tylko zabezpiecza mięśnie przed katabolizmem, ale także podnosi wydolność wysiłkową organizmu! Nie zawiera stymulantów – sprawdzi się także w przypadku wieczornych treningów.

  75,00 zł
 • BCAA X-Tabs 300 tab

  Preparat wysokiej klasy na bazie aminokwasów BCAA w proporcji 2:1:1. Chroni tkankę mięśniową przed katabolizmem, wspiera regenerację powysiłkową, a nawet oddala poczucie zmęczenia! Wygodna forma suplementacji – tabletki!

  99,00 zł
 • Beta-Ala Xtreme 300g

  UNS Beta-Ala Xtreme jest źródłem znakomitej beta alaniny, która jest bezpośrednim prekursorem karnozyny będącej swoistym buforem równowagi kwasowo-zasadowej. Jest to jedna z najciekawszych substancji aktywnych stosowanych dotychczas w suplementacji.

  65,00 zł
 • Bulk Elite 1500g

  UNS BULK ELITE jest profesjonalną odżywką na masę typu bulk. Jest to wysokiej jakości preparat białkowo - węglowodanowy, przeznaczony dla sportowców i osób aktywnych, w okresie budowania beztłuszczowej masy mięśniowej, a w szczególności dla osób o umiarkowanej przemianie materii

  85,00 zł
 • Caffeine 200 100 kaps

  Kofeina jest powszechnie stosowana w różnego typu dyscyplinach sportowych – zapewnia pobrudzenie i poprawia koncentrację! Jest to także częsty dodatek w spalaczach tłuszczu, gdzie wykorzystuje się jej właściwości podnoszące termogenezę organizmu. Jeżeli poszukujesz suplementu, który doda Ci sił witalnych i zmotywuje do działania nawet w słabszy dzień –...

  25,00 zł
 • CLA 1000 120 kaps

  UNS CLA 1000 – jest specjalistycznym suplementem diety w kapsułkach, zawierającym sprzężony kwas linolowy. Wskazany do stosowania wspomagającego przy redukcji tkanki tłuszczowej u osób z nadwagą, jak również aktywnych fizycznie i sportowców.

  65,00 zł
 • Classic Iso 100% - 1800g

  UNS Classic Iso 100% zawiera wysokiej jakości szybko wchłanialny izolat białek serwatkowych o wartości biologicznej BV 159, który zapewnia błyskawiczny dopływ aminokwasów oraz reszty składników odżywczych do tkanek. Wzbogacone o witaminy Classic Iso 100% to doskonałe białko częstego stosowania w ciągu dnia.

  199,00 zł
 • Classic Iso 100% 700g

  UNS Classic Iso 100% zawiera wysokiej jakości szybko wchłanialny izolat białek serwatkowych o wartości biologicznej BV 159, który zapewnia błyskawiczny dopływ aminokwasów oraz reszty składników odżywczych do tkanek. Wzbogacone o witaminy Classic Iso 100% to doskonałe białko częstego stosowania w ciągu dnia.

  85,00 zł
 • Classic Whey 100% 2250g

  UNS  Classic Whey 100%  zawiera wysokiej jakości szybko wchłanialny koncentrat białek serwatkowych o wartości biologicznej BV 104, który zapewnia błyskawiczny dopływ  aminokwasów oraz reszty składników odżywczych do tkanek. Wzbogacone o  witaminy Classic Whey 100%  to doskonałe  białko częstego stosowania w ciągu dnia.

  175,00 zł
 • Classic Whey 100% 750g

  UNS  Classic Whey 100%  zawiera wysokiej jakości szybko wchłanialny koncentrat białek serwatkowych o wartości biologicznej BV 104, który zapewnia błyskawiczny dopływ  aminokwasów oraz reszty składników odżywczych do tkanek. Wzbogacone o  witaminy Classic Whey 100%  to doskonałe  białko częstego stosowania w ciągu dnia.

  59,00 zł
 • Crea X-5 300g

  CREA X-5 to zaawansowany stack kreatynowy, w którego skład wchodzi 5 zaawansowanych form kreatyny. Dzięki starannie dopracowanym proporcjom poszczególnych składników uzyskano suplement o wysokiej biodostępności i przyswajalności. Oba te czynniki znacząco wpływają na skuteczność produktu, co przekłada się na spore przyrosty masy mięśniowej i siły.

  55,00 zł
 • Cut X-Pro 120 kaps

  Profesjonalny spalacz tłuszczu, którego skład charakteryzuje się odpowiednią siłą działania, ale także brakiem efektu jo-jo! Przyśpiesza proces utraty zbędnej tkanki tłuszczowej nie powodując przy tym negatywnych skutków ubocznych. Preparat jest w 100% legalny!

  69,00 zł
 • Fat Off 90 tab

  UNS Fat Off - spalacz tłuszczu stworzony specjalnie dla mężczyzn, którzy chcą uzyskać zredukowanie poziomu tkanki tłuszczowej oraz chcą zachować uzyskaną muskularną sylwetkę.

  79,00 zł
 • FlavoVit C - 100 kapsułek

  UNS  FLAVOVIT C - tabletki zawierające : Witamine C z ekstraktem z dzikiej róży oraz bioflawonoidy cytrusowe. Preparat wspomaga odporność, zwiększa metabolizm lipidów, chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.

  29,00 zł
 • Glu-Ta 600g

  Glutamina wykorzystywana jest w sporcie od wielu lat, nie bez przyczyny! Wykazuje szereg aktywności prozdrowotnych, umożliwia ochronę mięśni przed katabolizmem. Wpływa także na utrzymanie dodatniego bilansu azotowego, który jest niezbędny do zajścia procesów anabolicznych!

  75,00 zł
 • Joint Fix MSM 400g

  UNS Joint Fix przeznaczony jest dla sportowców i osób o wzmożonym wysiłku fizycznym w celu odbudowy i zachowania dobrego stanu układu kostnego i tkanki chrzęstnej oraz tkanki łącznej. Joint Fix Drink chroni, odżywia i regeneruje tkankę łączną - stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. To jeden z najlepszych tego typu...

  59,00 zł
 • L-Carnitine 1000 90 kaps

  Wysokiej jakości l-karnityna w formie kapsułek. Wysokie stężenie substancji aktywnej sprawia, że porcja to tylko 1 kapsułka! Ogranicza powstawanie oraz magazynowanie tłuszczu, pomaga w jego spalaniu i nie powoduje efektu jo-jo. Znakomity produkt, skierowany do najbardziej wymagających.

  79,00 zł
 • L-Carnitine Plus 90 kaps

  Wysokiej jakości l-karnityna w formie kapsułek. Ogranicza powstawanie oraz magazynowanie tłuszczu, pomaga w jego spalaniu i nie powoduje efektu jo-jo. Znakomity produkt, skierowany do najbardziej wymagających.

  45,00 zł
Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie