Lista produktów producenta: Muscle Pharm

Wyświetla 1 - 4 z 4 produktów
 • Combat 1800g

  Muscle Pharm COMBAT technologicznie zaawansowana proteinowa super odżywka. Sportowcy od dawna wiedzą że wysokiej jakości białko jest kluczowe w procesie budowania i utrzymania mięśni w czasie procesu zdrowego kształtowania ciała oraz usuwania tłuszczu. Białko jest najważniejszym makro składnikiem dla budowy i regeneracji mięśni oraz zwiększania ich siły. 

  169,00 zł
 • Creatine 300g

  MusclePharm Creatine Monohydrate jest propozycją dla każdego sportowca, który poszukuje skutecznego wsparcia w dążeniu do szybkiej masy mięśniowej. Przemyślana formuła jest natomiast gwarancją skuteczności oraz maksymalnego działania, o czym przekonasz się już po pierwszych kilku porcjach

  59,00 zł
 • GAINZ 30 serv.

  Muscle Pharm Gainz to suplement, który doskonale nawadnia organizm, wszystko dzięki dodatkowi kreatyny, która szybko wiąże wodę w komórkach, wywołując nie tylko ich uwodnienie, ale również silną reakcję anaboliczną organizmu, dającą bodziec do wzrostu dla mięśni.

  129,00 zł
 • Wreckage 418g

  Wreckage to odżywka dla osób trenujących na siłowni, które poszukują mieszanki silnych stymulantów pomagających zwiększyć motywację treningową oraz składników podnoszących efektywność ćwiczeń i wydolność organizmu.

  119,00 zł
Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie