Beta Pak 200g Powiększ

6PAK - Beta Pak 200g

6PAK 6PAK

Nowy

Wysokiej jakości beta-alanina w formie proszku. Charakteryzuje się wysoką czystością oraz brakiem zbędnych dodatków i wypełniaczy! Wpływa na podniesienie wydolności wysiłkowej całego organizmu – co pozwala na prowadzenie dłuższych i intensywniejszych treningów!

Więcej szczegółów

39,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!


Opis

6PAK Nutrition BETA PAK to znakomita formuła przedtreningowa na bazie beta-alaniny z dodatkiem witaminy B6, przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białek i glikogenu oraz prawidłowego metabolizmu energetycznego podczas ćwiczeń o dużej intensywności.

6PAK Nutrition BETA PAK jest propozycją dla sportowców uprawiających praktycznie wszystkie dyscypliny sportowe (od typowo siłowych, siłowo- wytrzymałościowych po typowo wytrzymałościowe). Relatywnie prosty skład obejmujący beta-alaninę oraz witaminę B6, stanowi o jej sile działania. Maksymalna koncentracja pozwala na prowadzenie suplementacji konkretnymi dawkami o sprawdzonym działaniu.

6PAK Nutrition BETA PAK pozwala na wzmocnienie mięśni już po kilku dawkach. Wielu sportowców uważa, że beta-alanina działa już od pierwszej dawki, jednak swój potencjał pokazuje dopiero po około tygodniu stosowania. Wpływa ona na zwiększenie zapasów karnozyny występującej głównie w mięśniach szkieletowych. Karnozyna jest di-peptydem, w którego strukturze znajduje się cząsteczka beta-alaniny oraz histydyny. Warunkuje ona utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej w komórkach mięśniowych. Wszelkie zmiany w pH prowadzą bezpośrednio do zmniejszenia wydajności pracy mięśni. Należy pamiętać, że podczas wzmożonego treningu dochodzi momentami do powstania warunków beztlenowych, co z kolei przekłada się na powstawanie kwasu mlekowego mającego olbrzymi wpływ na kwasowość środowiska tkanki mięśniowej.

Skład

BETA PAK
Porcja:2g
Ilość porcji w opakowaniu:100
Opakowanie:200g
Zawartość:w porcji:zaw:% ZDS*
Beta-alanina1995mg
Witamina B61,4mg100%
Składniki: Beta-alanina, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu).
* % Referencyjna wartość spożycia

Dawkowanie

1-2 porcje dziennie.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Beta Pak 200g

Beta Pak 200g

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie