Tribulus Testo 2500 - 120 tabletek Powiększ

SUPERIOR 14 - Tribulus Testo 2500 120 tab

SUPERIOR 14 SUPERIOR 14

Nowy

Bądź prawdziwym mężczyzną z Tribulus Testo 2500 ... Nie ma nic silniejszego!

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

99,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Opis

Tribulus terrestris jest rośliną stosowaną do zwiększenia siły mięśni i poprawy sprawności fizycznej. Jest używany od wieków w starożytnej Grecji, Indiach i Afryce, aby wspierać płodność i odmłodzić ciało. Ostatnie badania naukowe wskazują, że chociaż faktycznie nie zawiera on żadnych hormonów, Tribulus pomaga wspierać zdrową produkcję hormonu i męskie zdrowie reprodukcyjne. Po spożyciu protodioscyna zawarta w Tribulus Testo 2500 uległa przemianie w dehydroepiandrosteron (DHEA), prekursor testosteronu. Zwiększony poziom DHEA we krwi wpływa na zwiększenie efektywności treningowej i sprawności seksualnej. Produkt zalecany jest dla profesjonalnych i amatorskich sportowców. Wysoka standaryzacja sięgająca zawartości 90% saponin steroidowych umożliwia skuteczną suplementację przy minimalnym dawkowaniu.

Protodioscyna – steroidowy organiczny związek chemiczny, należący do grupy saponin. Występuje w wielu roślinach, głównie z rodzajów: Tribulus, Trigonella i Dioscorea. Jest znana jako aktywny składnik buzdyganka naziemnego – rośliny używanej jako afrodyzjak.

DHEA (dehydroepiandrosteron) - jest naturalnie produkowany w ludzkim organizmie i pełni w nim rolę hormonu steroidowego. Za sprawą swojej budowy chemicznej podobnej do struktury testosteronu, może być jego prekursorem. Ta właściwość sprzyja zwiększeniu anabolizmu  i budowaniu masy mięśniowej oraz wpływa pozytywnie na potencję i funkcje seksualne.

Jaki wpływ na organizm wywierają saponiny zawarte w ekstrakcie z Tribulusa takim jak SUPERIOR14 Tribulus Testo 2500?

Saponiny Diosgenina i Protodioscyna rewelacyjnie wzmacniają układ odpornościowy i stymulują wydzielanie niezwykle ważnego hormonu luteinizującego (LH). Hormon ten następnie stymuluje syntezę testosteronu. U mężczyzn, saponiny zawarte w SUPERIOR14 Tribulus Testo 2500 zwiększają ilość wolnego testosteronu, który stymuluje wzrost mięśni i utratę zbędnego tłuszczu. Podczas spożywania Tribulus Testo 2500 znacznie wzrasta poziom spermatogenezy i zwiększa się siła, wytrzymałość i co najważniejsze twardość mięśni. Ze względu na fakt, że w Tribulus Testo 2500 jest 90% saponiny, podniesie to poziom wolnego testosteronu do maksimum! Tribulus Testo 2500 jest najlepszą tego typu odżywką dostępną na światowym rynku.

Skład

ProduktTribulus TESTO
Porcja:2 tabletki
Ilość porcji w opakowaniu:60
Opakowanie:120 tabletek
Zawartość:w 2 tabletkachzaw:% RWS
Ekstrakt Tribulus Terrestris (100% owoców)2500mg

Dawkowanie

Dni treningowe: 1 porcja rano na czczo, 1 porcja 30 min. przed treningiem.
Dni nietreningowe: 1 porcja rano na czczo

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Tribulus Testo 2500 120 tab

Tribulus Testo 2500 120 tab

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie