Obniżka! EroTabs 1 tab. Powiększ

SHS - EroTabs - Na Erekcję 1 tab.

SHS SHS

Nowy

EroTabs firmy Sensual Health Series to produkt wspierający erekcję. Składniki EroTabs gwarantują silną erekcję zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Brak skutków ubocznych oraz nieporządanych erekcji powoduje, że EroTabs cieszy się dużym zaufaniem wśród mężczyzn. EroTabs rozwiąże Twoje problemy z erekcją i podniesie pewność siebie!

Więcej szczegółów

31,00 zł

brutto

34,00 zł brutto

-3,00 zł

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Więcej informacji

EroTabs firmy Sensual Health Series to produkt wspierający erekcję. Składniki EroTabs gwarantują silną erekcję zawsze wtedy gdy tego potrzebujesz. Brak skutków ubocznych oraz nieporządanych erekcji powoduje, że EroTabs cieszy się dużym zaufaniem wśród mężczyzn.

Wystarczy 30 minut
Wystarczy jedna kapsułka przyjęta na 30 minut przed stosunkiem, aby osiągnąć maksymalną satysfakcję. Przekonaj się, jak kapsułki EroTabs wpływają na erekcję.

Mocniejsza erekcja
Nawet o połowę silniejsze doznania niż dotychczas. Kapsułki EroTabs zapewnią silną i twardą erekcję jak nigdy wcześniej.

Silny orgazm
Mocniejsza erekcja to główny atut kapsułek EroTabs, jednak pośrednio wpływają one również na intensywniejsze odczucia i silniejszy orgazm.

Wielokrotne zbliżenia
Błyskawiczna regeneracja po każdym stosunku pozwoli Ci cieszyć się pełną i mocną erekcją wiele razy w ciągu nocy.

Natychmiastowe działanie EroTabs!
Działanie suplementu EroTabs uaktywnia się już po 30 minutach od spożycia kapsułki. Maksymalne działanie osiągnięte jest po 60 minutach i zapewnia działanie wspierając erekcję nawet do 24 godzin. Aby wywołać mocną erekcję będziesz potrzebował pobudzenia seksualnego, nie musisz się więc obawiać o ciągłą męczą erekcję przez 24 godziny, wtedy, kiedy nie jest ona potrzebna. Dzięki specjalnemu działaniu EroTabs gwarantuje Ci, że będziesz odbywał kilka stosunków jednej nocy! Wszystko dzięki składnikom zapewniającym maksymalnie szybką regenerację!

Czytaj więcej o problemach z erekcją!
Czy wiesz, że aż 80% mężczyzn na całym świecie doświadcza problemów z erekcją? Jeżeli ten problem dotyczy także Ciebie, jest to całkowicie naturalne. Stres, szybkie życie oraz rosnące oczekiwania powoduje, że większość mężczyzn nie jest zadowolonych z erekcji, w tym wielu ma problemy z jej osiągnięciem.

Skutecznym rozwiązaniem na problem z erekcją lub jej wzmocnienie jest specjalny suplement na erekcję - EroTabs. Dzięki niemu możesz w krótkim czasie odzyskać pewność siebie i znowu cieszyć się fantastycznym stosunkiem ze swoją partnerką. Zaskocz ją wielokrotnym stosunkiem, ponieważ EroTabs pozwala na bardzo szybką regenerację, zapewniając erekcję stosunek po stosunku praktycznie bez przerwy.

Brak pełnej erekcji to również przeszkoda w szczęśliwym związku, zdecydowana większość kobiet, zgadza się z tym, że brak erekcji u partnera ma bardzo zły wpływ na związek. Wiele kobiet nie przyznaje się do tego otwarcie, jednak problemy z erekcją istotnie wpływają na związek, pozostawiając pustkę w zaspokojeniu potrzeb seksualnych każdego człowieka. Udany seks bardzo zbliża partnerów, dlatego warto pielęgnować swoją erekcję.

15% kobiet uważa, że brak pełnej erekcji u mężczyzn jest ogromną przeszkodą, ale mogłyby być w związku z takim mężczyzną
75% kobiet uważa, że brak pełnej erekcji i mężczyzn jest ogromną przeszkodą i miałyby poważne problemy, by być w związku z takim mężczyzną
10% kobiet uważa, że brak pełnej erekcji u mężczyzn nie stanowi przeszkody i mogłyby być w związku z takim mężczyzną.

Miliony mężczyzn każdego dnia zmagają się z zaburzeniami erekcji.Problem ten nie jest zależny wyłącznie od wieku, ale też stylu życia czy wielu innych czynników. Aby pomóc tej grupie mężczyzn, opracowano specjalne suplementy diety EroTabs. Statystyki dotyczące problemu potencji:

  • Dysfunkcja erekcji (ED erectile dysfunction) dotyka w różnym stopniu ok. 80% mężczyzn po 40-tce!
  • Problemy z potencją niezależnie od wieku ma prawie 80% mężczyzn.
  • Czy powinni godzić się na swój los i pozwolić narastać frustracjom? Zdecydowanie nie!

Składniki:

  • L-arginina

L-arginina znacząco wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, co ma korzystny wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. Zmniejszając napięcie ściany naczyń znacznie poprawia przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. Jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na problemy z erekcją. Z uwagi na ten fakt, L-arginina to substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego. Sprzyja to znacznie uzyskaniu wzwodu i powoduje erekcję. Głównym obszarem działania L-argininy jest wzrost produkcji spermy oraz ruchliwości plemników co znacznie przyczynia się do wzmocnienia erekcji!

  • Tribulus terestris

Tribulus terestris czyli buzdyganek ziemny pobudza spermatogenezę u mężczyzn i owogenezę u kobiet. Zwiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Zapobiega stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy andropauzy. W odpowiedniej dawce podnosi poziom naturalnego, endogennego testosteronu. Buzdyganek zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi. Wyciągi z buzdyganka zwiększają poziom wolnego testosteronu, pobudzają uwalnianie gonadotropiny, lutropiny LH i folikulostymuliny FSH. Wspomaganie wzwodu prącia jest związane z uwalnianiem tlenku azotu do zakończeń nerwowych w pobliżu ciał jamistych prącia. Istnieją doniesienia o zwiększaniu liczby, ruchliwości i żywotności plemników w nasieniu i wyraźnym poprawieniu ejakulacji (wytrysku nasienia i porcji /ilości/ nasienia) po podawaniu preparatów buzdyganka.

  • Korzeń Żeńszenia Panax

Żeń-szeń dostarcza szeregu witamin, a także cenne minerały i mikroelementy. Obecność tych substancji jest niezbędna dla zachowania sprawności seksualnej, ponieważ biorą one udział w wielu przemiansch związanych z gospodarka hormonalną i erekcją. Jest on powszechni stosowany w wielu lekach wspomagających funkcje seksualne, ponieważ jego stała podaż podnosi libido, zwłaszcza u mężczyzn. Żeń-szeń zwiększa ukrwienie ciała, co jest bardzo korzystne dla występowania i utrzymania wzwodu, ponadto większy napływ krwi do organów płciowych poprawia odbiór bodźców przez receptory czuciowe tak zlokalizowane i pozwala potęgować doznania erotyczne. Działanie żeń-szenia sprawia, że poziom cholesterolu i trójglicerydów zostaje obniżony, co zapobiega tworzeniu i odkładaniu się płytki miażdżycowej na ścianach naczyń krwionośnych, także tych, które doprowadzają krew do prącia.

  • Korzeń Maca

Składniki Maca zwiększają ukrwienie narządów płciowych, przez co Maca zaliczana jest do afrodyzjaków. Ponadto zawarte fitosterole działają estrogennie, co powoduje zwiększenie ukrwienia narządów płciowych przez co penis staje się więszy i twardszy. Dodatkowo dzięki silnemu ukrwieniu narządów płciowych są one bardziej czułe na dotyk przez co odczuwamy intensywniejsze orgazmy.

  • Guarana

Jej działanie jest bardzo szerokie, często kojarzona z pobudzeniem organizmu. Dzięki guaranie zwiększają się Twoje możliwości w stosunkach seksualnych. Stymuluje działanie ośrodkowego układu nerwowego oraz zwiększa wydolność fizyczną organizmu.

  • Selen

Podnosi naturalną wydolność i sprawność organizmu.

  • Cynk

Pozwala na utrzymanie prawidłowego poziomu testosteronu.

Bezpieczeństwo używania
Nie musisz obawiać się negatywnego wpływu na organizm czy różnego rodzaju nieznanych skutków ubocznych, ponieważ suplementy diety EroTabs są w pełni bezpieczne dla każdego mężczyzny. Absolutnie nie należy jednak przekraczać zalecanej dawki. Nie zaleca się spożywania EroTabs częsciej niż raz na dwa dni, ponieważ działanie suplementu w większości przypadków widoczne jest nawet do 48H. EroTabs to bardzo silny suplement na erekcję, przyjęcie np 2 kapsułek będzie miało negatywny wpływ na samopoczucie, w tym podniesienie ciśnienia, bóle głowy, nudności.

EroTabs to silny suplement na erekcję, nie należy stosować go w przypadku problemów z nadciśnieniem, chorobami serca lub krążenia.

Z uwagi na całkowite bezpieczeństwo w stosowaniu, kapsułki EroTabs zgłoszono w GIS!

Jak dawkować?
Wystarczy, że około 30-60 minut przed zbliżeniem przyjmiesz 1 kapsułkę. UWAGA! Nie przekraczaj zalecanej dawki. Dodatkowo, suplement diety nie jest przeznaczony do zastępowania zróżnicowanej diety. Po spożyciu zaleca się wypicie co najmniej szklanki wody.

Zawartość
Kapsułka EroTabs umieszczona jest w szczelnie zamkniętym blistrze, który umieszczony jest w kartoniku producenta. Na tej aukcji zakupujesz jedno opakowanie suplementu EroTabs. Data przydatności to minimum jeden rok od dnia zakupu.

Forma: Kapsułka
Ilość: 1 sztuka
Data ważności: minimum rok, zwykle około 2 lata

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

EroTabs - Na Erekcję 1 tab.

EroTabs - Na Erekcję 1 tab.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie