Love & Desire męskie - 100ml
Love & Desire męskie - 100ml
Love & Desire męskie - 100ml
Love & Desire męskie - 100ml
Love & Desire męskie - 100ml
Love & Desire męskie - 100ml

Love & Desire Męskie Perfumy z feromonami - 15ml

SHS

Love & Desire to oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów. Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to aby zapewnić Ci maksymalne efekty i uwodzić każdą, nawet najbardziej niedostępną osobę.

59,00 zł
Brutto

 

Każdemu z nas zabraknie czasem odwagi, aby nawiązać kontakt z interesującą nas osobą. Czasem czujemy się zbyt mało atrakcyjni i z góry zakładamy, że skończy się to niepowodzeniem. Tymczasem na atrakcyjność wpływa nie tylko nasz wygląd, ale także to coś... Feromony Love & Desire pomogą Ci: wzmocnić pewność siebie w każdej sytuacji, zwrócić na siebie większą uwagę, zyskać szacunek i sympatię otoczenia oraz poczuć się bardziej męsko w swojej skórze. Feromony są naturalnym kanałem komunikacji między ludźmi, dlatego działają na każdego. Jeśli chciałbyś swobodnie zawierać nowe znajomości i nadal pozostać sobą, zdaj się na naturalne, sprawdzone sposoby na feromony.

Jak działają feromony Love & Desire?

Feromony i perfumy z ich dodatkiem działają naturalnie, niewidzialnie. Sam zapach Love & Desire jest bardzo męski, zdecydowany i hipnotyzujący, feromony zaś nie mają zapachu, nie są wyczuwalne ani dla Ciebie, ani dla osób trzecich. Stosując perfumy z feromonami, nie musisz już używać innych zapachów.

Jak pachnie Love & Desire dla mężczyzn?

To energetyzujący świeży zapach, przepełniony życiem i wolnością. Ludzie, którzy noszą na sobie ten zapach, czują się wyjątkowi i nieskrępowani. Kobiety określają ten zapach jako: intrygujący, pociągający, męski. Składają się na niego nuty zapachowe: grejpfrut, liść brzozy, cyprys, szałwia, wetiwer, paczula.

Love & Desire to oryginalna, niezwykle skuteczna mieszanka 4 feromonów Większość dostępnych w sprzedaży feromonów bazuje na związkach chemicznych: androstenolu i androstenonie. Feromony Love & Desire jako jedyne posiadają kolejne dwa ważne składniki: androsteron i androstadienon. Formuła ta została stworzona specjalnie po to, by zapewnić Ci maksymalne efekty.

Androstenol - młodzieńcze zaloty

Pomoże Ci we flircie. Jest produkowany przez mężczyzn w okresie dojrzewania i ma bardzo silne działanie. Jego poziom jest zwykle wyższy u mężczyzn dominujących. Wpływa na wzbudzenie atrakcyjności u kobiet, jak i u mężczyzn oraz ma socjalne znaczenie przy nawiązywaniu kontaktów. Kobiety w wieku od 20 do 50 lat są szczególnie wyczulone na jego zapach.

Androstenon - dominujący autorytet

Wzbudzi respekt do Twojej osoby To zapach wytwarzany głównie przez mężczyzn dominujących, który sygnalizuje siłę wśród osobników tej samej płci. Służy mężczyznom do przyciągania uwagi kobiet i wzbudzenia ich zainteresowania. Mężczyźni przebywający w warunkach dużej rywalizacji, np. sportowcy, maklerzy, a nawet więźniowie mają dużo wyższy poziom stężenia tego feromonu. Warto go używać np. w pracy, gdy chce się wzbudzić większy respekt.

Androsteron - wzmocnienie autorytetu

Zbuduje Twój autorytet. To najbardziej męski ze wszystkich składników. Powoduje uczucie dominacji, ale nie wpływa na efekt agresji, stwarzając aurę bezpieczeństwa. Naturalnie ujawnia się u samców typu alpha.

Androstadienon - przyciąganie uwagi

Sprawi, że przyciągniesz uwagę kobiet. Feromon miłości", który wpływa na zmianę nastroju u kobiet. Wiele badań nad tym feromonem wskazuje, że silne oddziałuje na aktywność mózgu u kobiet. Mogą iść z nim w parze takie efekty, jak wzrost uwagi, przychylność, poprawa nastroju. Co ciekawe, zapach ten może też łagodzić u kobiet skutki syndromu napięcia przedmiesiączkowego, poprawiając ich nastawienie oraz wpływając relaksująco.

Love & Desire mogą stosować osoby w każdym wieku. Po prostu rozpyl perfumy tak jak robiłeś to do tej pory ze swoimi ulubionymi zapachami.

1577 Przedmioty
Nowy
5907632923309

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.