Slavic Labs Cordyceps - Maczużnik Chiński 30:1 - 60 g
Slavic Labs Cordyceps - Maczużnik Chiński 30:1 - 60 g

Cordyceps - Maczużnik Chiński 30:1 - 60 g

Slavic Labs

Cordyceps Slavic Labs standaryzowany jest na 40% beta glukanów

132,00 zł
Brutto

 

CORDYCEPS – MACZUŻNIK CHIŃSKI 30:1 (40% Β-GLUCAN)

Odpowiadając na potrzeby naszych świadomych klientów stworzyliśmy najmocniejszy ekstrakt Cordycepsu w Polsce, o stężeniu DER 30:1. Nie zapomnieliśmy przy tym także o drugim najważniejszym aspekcie wpływającym na skuteczność tego suplementu – Cordyceps Slavic Labs standaryzowany jest na 40% beta glukanów!

Duża zawartość procentowa związków aktywnych, w połączeniu z najwyższym na rynku stężeniem ekstraktu (DER 30:1).

Innowacyjna formuła wodno-etanolowego ekstraktu grzybów zapewni Ci wygodne użycie – łatwe i szybkie rozpuszczanie. Możesz dodać ją do kawy, herbaty, smoothie, soku, wody – niezależnie od tego, co wybierzesz, grzyby nie stracą swoich właściwości!

PRZEBADANE NA ZAWARTOŚĆ BETA-GLUKANÓW

W procesie zbioru, razem z grzybami często zagarniana jest także część podłoża na którym rosły. Podłoże to zawiera w sobie duże ilości skrobi, która następnie sztucznie zawyża wyniki badań polisacharydów, które często są wyszczególniane przy produktach innych marek. Stwierdzenie, że produkt zawiera dany poziom polisacharydów bez określenia zawartości beta glukanów, nie jest wystarczającym wskaźnikiem jakości ekstraktu. β-glukany to rodzaj rozpuszczalnego błonnika, odgrywającego istotną rolę w działaniu grzyba. Mimo, że również są polisacharydami, występują jedynie w owocnikach grzybni (grzybach).

NAJWYŻSZE W POLSCE STĘŻENIE EKSTRAKTU – DER 30:1

Stężenie oznaczone “DER 30:1”, świadczy o tym, że do wyprodukowania 1 grama ekstraktu użyliśmy aż 300 gramów świeżych owocników maczużnika chińskiego. Oznaczenie wysokości stężenia jest ważnym wskaźnikiem, który warto brać pod uwagę podczas wyboru odpowiedniego ekstraktu, ponieważ daje to nam większą pewność i wskazówkę co do jakości suplementu.

WOLNY OD METALI CIĘŻKICH

Cordyceps 30:1 poddawany jest rygorystycznym testom na obecność metali ciężkich, gwarantując jego czystość i najwyższą jakość. Dzięki temu mamy pewność, że każda dawka jest bezpieczna dla Twojego zdrowia.

STOSOWANIE

Raz dziennie 1 miarka rozpuszczona w 200 ml wody, kawy lub w innym ulubionym napoju.

Należy przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Chronić przed wilgocią i światłem. Produkt należy spożyć w ciągu 6 miesięcy od otwarcia opakowania.

PRZECIWWSKAZANIA

Kobiety w ciąży, karmiące piersią oraz osoby zażywające leki o działaniu immunosupresyjnym powinny skonsultować zażywanie suplementu z lekarzem.

Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest urozmaicony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia.

500 Przedmioty

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.