Solve Labs Błyskoporek Podkorowy w kroplach 60 ml - Chaga
Solve Labs Błyskoporek Podkorowy w kroplach 60 ml - Chaga

Błyskoporek Podkorowy w kroplach 60 ml - Chaga

Solve Labs

Błyskoporek podkorowy, szerzej znany jako Chaga. Od setek lat jego owocniki są tradycyjnie wykorzystywane do przygotowywania nalewek i naparów. Do dziś ekstrakty z Chagi są cenione jako suplement diety.

169,00 zł
Brutto

 

BŁYSKOPOREK PODKOROWY (CHAGA) W KROPLACH 60ML

Błyskoporek podkorowy, szerzej znany jako Chaga jest grzybem funkcjonalnym. Od setek lat jego owocniki są tradycyjnie wykorzystywane do przygotowywania nalewek i naparów. Do dziś ekstrakty z Chagi są cenione jako suplement diety.

  • 30 dni suplementacji
  • Owocniki dziko rosnących grzybów
  • Ekstrakt 15:1 - 28% beta glukanów 1,3/1,6
  • Butelka zawiera ekstrakt z 75 000 mg grzyba
  • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
  • Szkło Miron chorniące przed UV

Ekstrakt Chaga w płynie

Ten ekstrakt jest pozyskiwany z owocników dziko rosnących grzybów Chaga zbieranych w górach Wielki Chingan w północno-wschodnich Chinach oraz w estońskich lasach. Zebrane owocniki są poddawane podwójnej ekstrakcji alkoholem i gorącą wodą. Dzięki temu z grzyba wyciągnięte jest wszystko to, co czyni go funkcjonalnym, czyli pełne spektrum składników aktywnych biologicznie.

Ten produkt nie jest zwykłą alkoholową nalewką, jakich jest na rynku wiele. Pomimo wykorzystania alkoholu na etapie ekstrakcji, w gotowym produkcie już go nie ma! W wasze ręce trafia ekstrakt zawieszony w filtrowanej wodzie źródlanej, bez kropli alkoholu.

Składniki:

Źródlana woda wielokrotnie filtrowana, ekstrakt z owocników błyskoporka podkorowego (Inonotus obliguus (Ach. Ex Pers.) Pilát) 15:1, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (naturalny), ekstrakt z owocu jarzębu pospolitego.


Jak stosować ekstrakt Chaga?

Standardowe metody spożycia płynu Chaga Mushroom to dodanie go do szklanki czystej wody lub aplikacja bezpośrednio do ust. Wielu użytkowników aplikuje płyn pod język, przytrzymując go tam przez kilkanaście sekund z nadzieją szybszego wchłonięcia składników. Ze względu na brak alkoholu, płyn jest dużo łagodniejszy dla śluzówki przy przyjęciu podjęzykowym, niż preparaty alkoholowe.

Jedna porcja to 2 ML (2 pipety) ekstraktu na dobę.

Przechowywanie ekstraktu

Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.

Nasz ekstrakt w przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku nie posiada alkoholu jako konserwantu. Dzięki temu nie dostarczamy zbędnych procentów przyjmując grzyby, oraz zapewniamy łagodniejszą formę podania. W celu ustabilizowania ekstraktu i zabezpieczenia go przed rozwojem mikroorganizmów użyliśmy naturalnego kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z owoców jarząbu pospolitego.

Całość zamknęliśmy w biofotoniczym szkle Miron, które pozwala na dłużej zachować właściwości ekstraktu w środku.

1000 Przedmioty

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.