solve Labs Mushroom Complex w kroplach 60 ml - 4 grzyby
solve Labs Mushroom Complex w kroplach 60 ml - 4 grzyby

Mushroom Complex w kroplach 60 ml - 4 grzyby

Solve Labs

Płyn Mushroom Complex to grzyby w najlepszym wydaniu. Znajdziesz w nim ekstrakty 4 grzybów w równych proporcjach.

169,00 zł
Brutto

 

MUSHROOM COMPLEX (4 GRZYBY) W KROPLACH 60ML

Płyn Mushroom Complex to grzyby w najlepszym wydaniu. Znajdziesz w nim ekstrakty 4 grzybów w równych proporcjach.

  • 30 dni suplementacji
  • Mieszanka 4 gatunków grzybów
  • Ekstrakty 15:1 - 20:1 >20% beta glukanów 1,3/1,6
  • Butelka zawiera ekstrakt z 120 000 mg grzybów
  • Bez alkoholu - odparowany po procesie ekstrakcji
  • Biofotoniczne szkło ultrafioletowe Miron

Ekstrakty z grzybów w płynie

W naszym produkcie grzybowe surowce poddano podwójnej ekstrakcji, używając i gorącej wody, i alkoholu, by wyciągnąć pełne spektrum składników z każdego grzyba zastosowanego w mieszance Mushroom Complex.

Czy to oznacza, że w płynie Mushroom Complex jest alkohol? Absolutnie nie! Alkoholu używano tylko jako rozpuszczalnika w procesie technologicznym. Można powiedzieć, że był substancją pomocniczą obecną na tylko jednym z etapów ekstrakcji, a której w finalnym produkcie już nie ma.

Uniwersalny profil składników sprawia, że Mushroom Complex nadaje się do stosowania o dowolnej porze roku i o dowolnej porze dnia.

Jak stosować Mushroom Complex?

Podstawowa metoda spożycia płynu Mushroom Complex to rozpuszczenie zawartości pipety w szklance wody i wypicie. Popularną alternatywą jest zaaplikowanie płynu z pipety bezpośrednio do jamy ustnej, najlepiej pod język, a następnie po kilkunastu sekundach popicie go wodą.

Nie musisz się jednak ograniczać do wody. Płyn Mushroom Complex możesz dodawać do jakichkolwiek napojów (również gorących), np. do soku, herbaty lub kawy, a także do warzywno-owocowych smoothie lub owsianek. Ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

Jedna porcja to 2 ML (2 pipety) ekstraktu na dobę."

Składniki:

Źródlana woda wielokrotnie filtrowana, mieszanka ekstraktów z grzybów zawierająca: ekstrakt z owocników soplówki jeżowatej (Hericium erinaceus (Bull; Fr.) Pers.)  15:1 25%, ekstrakt z owocników Reishi – lakownicy żółtawej (Ganoderma lucidum (Curtis) P. Karst.) 20:1 25 %, ekstrakt z owocników błyskoporka podkorowego (Inonotus obliguus (Ach. Ex Pers.) Pilát) 15:1 25 %, ekstrakt z grzybni maczużnika chińskiego (Cordyceps sinensis (Berk.)), 15:1 (CS-4) 25 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy (naturalny), ekstrakt z owocu jarzębu pospolitego.

Przechowywanie ekstraktu

Po otwarciu opakowania przechowywać w lodówce.

Nasz ekstrakt w przeciwieństwie do pozostałych produktów na rynku nie posiada alkoholu jako konserwantu. Dzięki temu nie dostarczamy zbędnych procentów przyjmując grzyby, oraz zapewniamy łagodniejszą formę podania. W celu ustabilizowania ekstraktu i zabezpieczenia go przed rozwojem mikroorganizmów użyliśmy naturalnego kwasu cytrynowego oraz ekstraktu z owoców jarząbu pospolitego.

Całość zamknęliśmy w biofotoniczym szkle Miron, które pozwala na dłużej zachować właściwości ekstraktu w środku.

999 Przedmioty

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.