Myqo Mój niezawodny Układ krążenia - 70 g
Myqo Mój niezawodny Układ krążenia - 70 g
Myqo Mój niezawodny Układ krążenia - 70 g
Myqo Mój niezawodny Układ krążenia - 70 g

Mój niezawodny Układ krążenia - 70 g

Myqo

W jej składzie znajdziesz w optymalnych proporcjach Reishi, Boczniaka ostrygowatego oraz Auricularię (Uszaka bzowego).

139,50 zł
Brutto

 

Mój niezawodny Układ krążenia - 70 g

Mój niezawodny układ krążenia to specjalnie opracowana naszą ekspertkę. Profesor Bożena Muszyńska tak dobrała grzyby, aby nawzajem się dopełniały. Zatem w jej składzie znajdziesz w optymalnych proporcjach Reishi, Boczniaka ostrygowatego oraz Auricularię (Uszaka bzowego).

Składniki

Nasz organiczny suplement diety ma prosty skład: to ekstrakty z najcenniejszych części grzybów, czyli owocni grzybów i… tyle! Produkujemy go w Polsce, z surowca pochodzącego z ekologicznych upraw, przebadanych pod kątem jakości przez niezależne laboratorium AgroLab.

Prosty, organiczny skład:

BIO Ganoderma lucidum (Reishi / Lakownica lśniąca) - organiczny ekstrakt z owocni grzyba - 150 mg na łyżeczkę / 300 mg w zalecanej dziennej porcji do spożycia

BIO Auricularia auriculajudae (Uszak bzowy) - organiczny ekstrakt z owocni grzyba - 150 mg na łyżeczkę / 300 mg w zalecanej dziennej porcji do spożycia

BIO Pleurotus ostreatus (Boczniak ostrygowaty) - organiczny ekstrakt z owocni grzyba - 200 mg na łyżeczkę / 400 mg w zalecanej dziennej porcji do spożycia

Zalecana dzienna porcja

Porcja zalecana do spożycia w ciągu dnia:

1 gram (dwie czubate miarki) na dzień - najlepiej w ciągu dnia lub wieczorem, z posiłkiem np. jako dodatek do letniego napoju czy potrawy.

Uwaga!

Suplement diety nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Należy przechowywać go w chłodnym, ciemnym i niedostępnym dla dzieci miejscu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

1000 Przedmioty

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.