Crea Force 200 caps. Powiększ

Fitmax - Crea Force 200 caps.

Fitmax Fitmax

Nowy

FITMAX CREA FORCE - Jabłczan kreatyny należy do ulepszonej formy kreatyny pod względem jej wchłaniania oraz działania odbudowującego ATP. Zażywanie odżywki Crea Force pośrednio jak i bezpośrednio przyczynia się do przyrostu tkanki mięśniowej, zwiększenia mocy oraz wytrzymałości w przypadku wysiłków o charakterze siłowo - szybkościowych.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

51,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

 

Opis

 

Jabłczan kreatyny należy do ulepszonej formy kreatyny pod względem jej wchłaniania oraz działania odbudowującego ATP. Zażywanie odżywki Crea Force pośrednio jak i bezpośrednio przyczynia się do przyrostu tkanki mięśniowej, zwiększenia mocy oraz wytrzymałości w przypadku wysiłków o charakterze siłowo - szybkościowych.

 

Substancja ta jest pośrednikiem w cyklu Krebsa odgrywając kluczową rolę w procesach energetycznych ludzkiego organizmu. TCM stał się najbardziej popularnym środkiem kreatynowym ze względu na swoją skuteczność i stabilną aktywność anaboliczną - chętnie wybierany jest zarówno przez profesjonalistów jak i amatorów trenujących kulturystykę, fitness czy też inne sporty wymagające rozbudowanej tkanki mięśniowej. Regularne i systematyczne stosowanie jabłczany kreatyny TCM Fitmax skutecznie zwiększy objętość Twojej tkanki mięśniowej, jest znacznie bardziej skuteczną, alternatywą wersją dla zwykłego monohydratu kreatyny.

 

Skład

 

Zawartość

1 porcja (5 kapsułek)

w 100g

Wartość energetyczna

3,5 kcal / 14,63 kJ

56 kcal / 234 kJ

Białko

0,85 mg

0,014 g

Tłuszcze

0 g

0 g

Węglowodany

0 g

0 g

 


Zawartość: 1 porcja (5 kaps.) / 100g:

  • Jabłczan kreatyny 6250mg / 100g

 

Skład szczegółowy Crea Force

  • Jabłczan kreatyny - Tricreatine malate TCM,
  • substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna,
  • stearynian magnezu - substancja przciwzbrylająca,
  • żelatyna - otoczka kapsułki.

 

Dawkowanie
 

  • Stosować dwa razy dziennie. Pierwszą porcje odżywki (5 kapsułek)- rano na czczo, następną (5 kapsułek) 30 minut przed lub po treningu. Suplement diety należy popić dużą ilością wody lub napoju zawierającego węglowodany (min 250-300 ml). Stosować maksymalnie do 6 tygodni, następnie zrobić przerwę na minimum 5 tygodni.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Crea Force 200 caps.

Crea Force 200 caps.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie