Multipower Power Creatine - 500g Powiększ

MULTIPOWER - Power Creatine - 500g

MULTIPOWER MULTIPOWER

Nowy

MULTIPOWER 100% Power Creatine w proszku powoduje szybki przyrost siły, dzięki czemu trening jest bardzie intensywny i efektywny, a mięśnie mniej zmęczone.
Podczas wysiłku fizycznego mięśnie czerpią energię z rozpadu ATP (adenozynotrójfosforanu), który jest nośnikiem energetycznym dla wielu procesów życiowych.

Więcej szczegółów

79,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Opis

Kreatyna jest najsilniejszą niesterydową substancją wspomagającą przyrost siły i masy mięśniowej. Umożliwia dłuższy i bardziej intensywny trening przy mniejszym zmęczeniu mięśni. Zapobiega przedwczesnemu pojawieniu się kwasu mlekowego. Skraca czas regeneracji po intensywnym treningu.

Kreatyna zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych co stymuluje organizm do zgromadzenia większej ilości substancji odżywczych. Dlatego dostarczenie odpowiedniej ilości białek i węglowodanów w jednym cyklu z kreatyną gwarantuje trwały przyrost masy ciała (4-6 kg) i znaczny wzrost siły (10-30%).

Podczas wysiłku fizycznego mięśnie czerpią energię z rozpadu ATP, który jest nośnikiem energetycznym dla wielu procesów życiowych. Power Creatine zapewnia zapewnia szybką odbudowę ATP.

Skład

Wartość odżywcza:w porcji (5g)
Monohydrat kreatyny5g

Dawkowanie

5 g dziennie przez okres 3-5 tygodni.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie