Libido Elixir dla Kobiet + Sex Elixir dla Mężczyzn
 • Zestaw
Libido Elixir dla Kobiet + Sex Elixir dla Mężczyzn

Libido Elixir dla Kobiet + Sex Elixir dla Mężczyzn

SHS

SHS Libido Elixir dla Kobiet + Sex Elixir dla Mężczyzn - zestaw afrodyzjaków dla par

Ten zestaw zawiera

178,00 zł
Brutto

 

SHS Libido Elixir dla Kobiet + Sex Elixir dla Mężczyzn

Zestaw afrodyzjaków dla par.

LIBIDO ELIXIR FOR WOMEN TO NOWOŚĆ NA POLSKIM RYNKU!

Doskonały afrodyzjak stworzony z myślą o kobietach!

Zwiększa wrażliwość narządów intymnych!

Libido Elixir rozszerza naczynia krwionośne, dzięki czemu krew szybciej dociera do narządów płciowych poprawiając wrażliwość sfer intymnych, wzmaga zarówno libido, pożądanie, jak również doznania erotyczne.

Silne stężenie składników pomoże rozpalić nawet najbardziej oziębłą kobietę, aby stała się ognistą i namiętną kochanką.

LIBIDO ELIXIR FOR WOMEN – ESENCJA SKUTECZNOŚCI

Dzięki idealnie dobranym składnikom Libido Elixir for Women stał się esencją skuteczności wśród afrodyzjaków!

Jest to najszybciej działający afrodyzjak, pełna moc jego działania uaktywnia się już po 15 minutach. Dzięki temu nie musisz go przyjmować z dużym wyprzedzeniem

Krople można dolać partnerce do drinka, aby poczuła silne podniecenie i była gotowa do intymnego zbliżenia

Libido Elixir for Women działa bardzo szybko powodując niesamowitą chęć pożądania, nieosiągalny do tej pory orgazmwydłużenie stosunku oraz bardzo mocne odczuwanie bodźców seksualnych!

NATYCHMIASTOWE DZIAŁANIE

Czas działania Libido Elixir for Women  przewiduje, że w pełni jego skuteczność uaktywnia się już od 15 do 30 minut od przyjęcia dawki.

LIBIDO WIĘKSZE O 300%

Dzięki zastosowaniu specjalnych składników Libido Elixir for Women ukierunkowany jest na kobiety, stąd jego specjalne przeznaczenie i pewność osiągnięcia skuteczności.

WZMACNIA MOC DOZNAŃ

Dzięki idealnie dobranym proporcjom Libido Elixir for Women sprawia, że działanie na kobiecy organizm jest w 100% skuteczne i prowadzi do niesamowitego poziomu doznań.

BEZPIECZNY DLA ZDROWIA

Libido Elixir for Women to produkt w pełni bezpieczny. Nie wywołuje uzależnień, nie zawiera żadnych środków o działaniu niepożądanym

LIBIDO ELIXIR FOR WOMEN - DOCENIONY PRZEZ SPECJALISTÓW

Libido Elixir for Women jest w pełni naturalny, składniki w nim zawarte znane są ze swoich właściwości relaksujących i rozluźniających.

To właśnie dzięki kompozycji składników jakich użyto do stworzenia produktu sprawiło, że został on doceniony przez specjalistów i szybko stał się produktem numer 1 u kobiet.

SKŁADNIKI AKTYWNE W LIBIDO ELIXIR FOR WOMEN - ZAWARTOŚĆ W 15 KROPLACH

 • L-Arginina HCl - 41,50mg - ułatwia osiągnięcie orgazmu i zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne powodując tym samym zwiększenie doznań podczas dotyku oraz zbliżenia seksualnego.
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chinśkiego (Schisandra chinensis) - 25,00mg - idealny środek poprawiający kondycję psychiczną i fizyczną, stymulując centralny układ nerwowy powodując odprężenie, pozwalające na lepsze odczucie bodźców seksualnych. Wspiera witalność, poprawia samopoczucie.
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng) - 25,00mg - najsilniejszy afrodyzjak, który podnosi libido u kobiet.

DLA JAKICH KOBIET JEST PRZEZNACZONY

 • Kobietom na kłopoty z libido
 • Kobietom nieśmiałym – na pobudzenie
 • Oziębłym - aby odkryły w sobie gorącą latynoską naturę
 • W celu zwiększenia intensywności doznań seksualnych

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA:

LAUR KONSUMENTA

Wyróżnione nie tylko przez szerokie grono specjalistów zajmujących się tematyką dotyczącą intymnych suplementów diety, ale przede wszystkim zostały docenione i nagrodzone Laurem Konsumenta otrzymując tytuł 'Odkrycie Roku', który potwierdza zadowolenie klientów.

HACCP I ISO 22000

Libido Elixir for Women to produkt najwyższej jakościSkładniki ziołowe wchodzące w jego skład są pozyskiwane z ziół uprawianych organicznie. Odpowiednia uprawa, zbiór i obróbka, zgodna z wymogami ISO 22000, normami HACCP daje Ci pewność, że to produkt najwyższej jakości.

Libido Elixir for Women jest bezpieczny, jego składniki są naturalnego pochodzenia.

BEZPIECZEŃSTWO STOSOWANIA

Libido Elixir for Women to w pełni bezpieczny suplement diety, który nie powoduje żadnych nieznanych skutków ubocznych.

JAK DAWKOWAĆ?

Pojedyncza dawka Libido Elixir for Women to około 15 kropli dodanych do napoju. Można aplikować również bezpośrednio do jamy ustnej.

JAK STOSOWAĆ?

Stosowanie Libido Elixir for Women jest bardzo proste.Wystarczy dodać do napoju.

Można dodawać do alkoholu, uważać należy natomiast przy dodawaniu do gorących napojów – ponieważ traci swoją moc. Do gorących napoi należy dodać minimum 3 krotną dawkę.

PEŁNY SKŁAD

Woda; L-arginina HCI; Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (Shisandra chinensis); Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng); substancje konserwujące E211, E202.

SKUTECZNY AFRODYZJAK - SEX ELIXIR FOR MEN 30ML

Sex Elixir for men™ to nowość na polskim rynku. Afrodyzjak ukierunkowany na działanie na mężczyznach, który swą wysoką skuteczność zawdzięcza proporcjom składników działającym pod kątem męskiego organizmu. Dzięki działaniom wyspecjalizowanego zespołu otrzymujesz pełnię skuteczności !

Jest to najszybciej działający afrodyzjak, którego pełna moc działania uaktywnia się już po 15 minutach, dzięki czemu nie musisz go przyjmować z dużym wyprzedzeniem.

Stosowanie jest bardzo proste : wystarczy przyjąć dawkę około 10ml mieszając z napojem lub przyjmując bezpośrednio. Sex Elixir działa bardzo szybko powodując poprawę erekcji, wydłużenie stosunku oraz bardzo mocne odczuwanie bodźców seksualnych !

Afrodyzjak Sex Elixir for men™ jest w pełni naturalny, a składniki w nim zawarte znane są ze swoich właściwości relaksujących i rozluźniających.

Składniki Sex Elixir for men™:

 • L-Arginina HCl
 • Ekstrakt z owoców cytryńca chinskiego (Schisandra chinensis)
 • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng)

L-Arginina ułatwia osiągnięcie orgazmu i zwiększa wrażliwość na bodźce seksualne powodując tym samym zwiększenie doznań podczas dotyku. Jest aminokwasem odpowiedzialnym za sprawność fizyczną. Pomaga w produkcji energii w mięśniach, a także pełni istotną rolę w transporcie, magazynowaniu i wydalaniu azotu, a co za tym idzie zapewnia sprawny metabolizm mięśni. Dodatkowo wspomaga krążenie.

Ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego to idealny środek poprawiający kondycję psychiczną i fizyczną, a także stymulujący centralny układ nerwowy pozwalając na lepsze odczucie bodźców seksualnych. Wspiera witalność, poprawia samopoczucie zwiększając zdolności seksualne u mężczyzn.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia koreańskiego uznawany jest za jeden z najsilniejszych afrodyzjaków na świecie i podnosi libido zarówno u mężczyzn jak i kobiet.

Sex Elixir for Men to w pełni bezpieczny suplement diety, który nie powoduje żadnych nieznanych skutków ubocznych.

Pojedyncza dawka Sex Elixir for Men to około 10 ml dodanych do napoju. Można aplikować również bezpośrednio do jamy ustnej pod język. Można dodawać do alkoholu, wina, piwa i drinków. Natomiast nie należy dodawać do gorących napojów, ani do soków owocowych, ponieważ afrodyzjak traci wtedy swoją moc.

1562 Przedmioty
Nowy

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.