NitroBolon - 300 kapsułek Powiększ

Trec - NitroBolon 150 kap

Trec Trec

Nowy

TREC NITROBOLON to opatentowana formuła zwiększająca produkcję tlenku azotu (NO), który wykazuje niezwykle silne działanie anaboliczne. W jego wyniku drastycznie zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej podczas ciężkich ćwiczeń, dzięki czemu otrzymuje ona więcej niezbędnych do intensywnych przemian energetycznych składników odżywczych oraz tlenu.

Więcej szczegółów

79,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Opis produktu

NITROBOLON to opatentowana formuła zwiększająca produkcję tlenku azotu (NO), który wykazuje niezwykle silne działanie anaboliczne. W jego wyniku drastycznie zwiększa się ukrwienie tkanki mięśniowej podczas ciężkich ćwiczeń, dzięki czemu otrzymuje ona więcej niezbędnych do intensywnych przemian energetycznych składników odżywczych oraz tlenu. NITROBOLON zawiera tylko najskuteczniejsze składniki nasilające wytwarzanie NO w organizmie, które w połączeniu z estryfikowaną kreatyną zwiększają napięcie i napompowanie mięśni. Przekłada się to na spektakularny wzrost ich siły, wytrzymałości i obwodów.

Skład

Skład4 kaps.
Wartość energetyczna7kJ/2kcal
Białko14,00g
Węglowodany0,00g
Tłuszcz0,00g
Jabłczan L-argyniny, Ester Etylowy Kreatyny, Jabłczan Cytruliny, Alfa-Ketoglutaran L-Argininy
2700,00mg


SKŁADNIKI DODATKOWE: stearynian magnezu – substancja przeciwzbrylająca, trifosforan wapnia – substancja przeciwzbrylająca, żelatyna – otoczka kapsułki.

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu – 4 kapsułki popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 2–3 porcji dziennie. 

w dni treningowe
- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
- II porcja 30 min przed treningiem
- III porcja bezpośrednio po treningu

w dni nietreningowe
- I porcja 30 min przed pierwszym posiłkiem
- II porcja 5 godzin później ok. 30 min przed posiłkiem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NitroBolon 150 kap

NitroBolon 150 kap

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie