NitroBolon Energizer - 550g Powiększ

Trec - NitroBolon Energizer 1100g

Trec Trec

Nowy

TREC NITROBOLON ENERGIZER jest najnowszej generacji wieloskładnikowym "stackiem" o działaniu anaboliczno-energetycznym, zaprojektowanym w celu maksymalizacji siły, szybkości kurczących się mięśni, zwiększenia wydolności oraz energetycznego pobudzenia organizmu do treningu.

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

139,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Opis produktu

NITROBOLON ENERGIZER jest najnowszej generacji wieloskładnikowym "stackiem" o działaniu anaboliczno-energetycznym, zaprojektowanym w celu maksymalizacji siły, szybkości kurczących się mięśni, zwiększenia wydolności oraz energetycznego pobudzenia organizmu do treningu. Preparat łączy w sobie niezwykle wysokie i skuteczne dawki składników, które powodują, że mięśnie stają się bardziej twarde i "napompowane", przygotowane do generowania większej energii i wykonywania naprawdę ciężkiego treningu.

Unikalna i wyjątkowo efektywna formuła NITROBOLON'u ENERGIZER oparta została na synergicznie wspomagających swoje działanie składnikach tj.:

- Matrixie Kreatynowym, który wykazuje silne działanie anaboliczne na organizm;
- aminokwasach rozgałęzionych (BCAA), Inozynie oraz najbardziej bio-dostępnych formach Glutaminy. Aminokwasy te stanowią 95 % czystej tkanki mięśniowej dlatego umożliwiają bardzo szybką regenerację organizmu już w trakcie wysiłku oraz pełną odbudowę mięśni po treningu;
- tzw. "boosterach" hormonu gazowego - tlenku azotu (NO) stymulującego ukrwienie tkanki mięśniowej oraz napływ tlenu i składników odżywczych do pracujących mięśni;
- składnikach posiadających funkcje energetyczne i psychostymulujące, które pobudzają organizm, podnoszą poziom adrenaliny i przygotowują organizm do pokonywania maksymalnych obciążeń treningowych;
- witaminach i minerałach wspomagających metabolizm tłuszczy i węglowodanów co przyczynia się do nasilonej produkcji energii w czasie treningu oraz uzupełniania traconych z potem w trakcie treningu elektrolitów, niezbędnych w procesach skurczu mięśniowego;
- specjalnym kompleksie wolnoprzyswajalnych węglowodanów, które umożliwiają równomierny transport do krwiobiegu wszystkich składników zawartych w NITROBOLON ENERGIZER.

Preparat przeznaczony jest nie tylko dla profesjonalnych sportowców uprawiających dyscypliny siłowe takie jak kulturystyka czy podnoszenie ciężarów, ale z powodzeniem stosowany może być również przez zawodników dyscyplin szybkościowo-siłowych tj. sporty walki czy lekkoatletyka.

NITROBOLON ENERGIZER dzięki zdolnościom zwiększeniu transportu tlenu i składników energetycznych do mięśni, zalecany jest również w wysiłkach długotrwałych np. w kolarstwie górskim, czy szosowym jako doskonałe "paliwo" dla ciężko pracujących mięśni.

Skład

Substancje aktywne1 porcja (28 g)
Izomaltuloza7,33g
Kompleks kreatyn6,92g
Monohydrat kreatyny 
Jabłczan kreatyny 
Etyl ester kreatyny 
Kre-alkalyn 
Kompleks wspomagający regenerację5,81g
L-leucyna 
L-izoleucyna 
L-walina 
Inozyna 
N-Acetyl-L-Glutamine 
L-glutamina 
Kompleks N.O.3,05g
AAKG 
Jabłczan argininy 
Jabłczan cytruliny 
Kompleks energetyzujący2,09g
Tauryna 
L-tyrozyna 
Kofeina bezwodna 
Inozytol 
Kompleks elektrolitów 
Sód97,6mg
Chlorek (jako chlorek sodu)52,21mg
Wapń28,37mg
Potas22,7mg
Magnez11,78mg
ALA109,2mg
Kompleks witamin 
Niacyna10,9mg
Kwas Pantotenowy2,04mg
Witamina B20,48mg
Witamina B60,48mg
Witamina B10,37mg
Folian68,1mcg
Biotyna17,02mcg
Witamina B122,55mcg
Witamina C13,62mg 

Dawkowanie

W dni treningowe: 2 x dziennie po jednej porcji (28g). I porcja 30 min przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. 

W dni nietreningowe: I porcja (28g) 30 min przed pierwszym posiłkiem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

NitroBolon Energizer 1100g

NitroBolon Energizer 1100g

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie