Vaso Pak 320g Powiększ

6PAK - Vaso Pak 320g

6PAK 6PAK

Nowy

6PAK VASO PAK jest produktem stworzonym specjalnie z myślą o osobach uprawiających sporty siłowe, którego formuła została oparta jedynie o skuteczne i legalne substancji aktywne.

Więcej szczegółów

89,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!


Opis

6PAK VASO PAK jest produktem stworzonym specjalnie z myślą o osobach uprawiających sporty siłowe, którego formuła została oparta jedynie o skuteczne i legalne substancji aktywne. Zastosowane substancje pompujące nie tylko poprawiają efekt pompy treningowej (która ma olbrzymi wpływ na poziom motywacji każdego sportowca), ale także przyczynia się do lepszego odżywienia oraz dotlenienia komórek Twojego ciała. Jest to możliwe dzięki zwiększonej przepustowości naczyń krwionośnych. Przyśpieszysz w ten sposób szybkość regeneracji powysiłkowej – nawet po bardzo ciężkiej sesji treningowej. Niesamowity efekt pompy treningowej jest możliwy dzięki zaawansowanej mieszance prekursorów tlenku azotu (NO): chlorowodorku l-argininy, jabłczanu cytruliny, monostearynianu glicerolu oraz l-norwaliny - w tak dobranych dawkach, żeby korzyść z ich suplementacji była możliwie duża. Wpływają także na oddalenie poczucia zmęczenia oraz wpływają pozytywnie na możliwości treningowe. Arginina może wpływać również na zwiększoną sekrecję (wydzielanie) hormonu wzrostu (GH) przez przedni płat przysadki mózgowej, którego wpływ na osiągane efekty w postaci przyrostu beztłuszczowej masy mięśniowej jest bardzo wysoki.

Monostearynian glicerolu jest popularnym środkiem stosowanym w celu poprawy unaczynienia mięśni, co jest skutkiem wiązania wody z przestrzeni międzykomórkowych i przenoszenia jej do cytoplazmy. Efektem tego jest uzyskanie bardzo pożądanego efektu wizualnego jakim jest pompa treningowa, ale także usprawnienie transportu tlenu oraz substancji odżywczych do wycieńczonych treningiem komórek mięśniowych. Właściwości glicerolu (wiązanie wody) wykorzystuje się zarówno w celu szybkiego przywrócenia odpowiedniego nawodnienia organizmu (po uprzednim zbiciu wagi przed zawodami) bądź odwrotnie – celem zrobienia masy (zwiększone nawodnienie przekłada się także na znaczną poprawę wizualną muskulatury).

Nie możesz zapomnieć o rewelacyjnym wpływie L-norwaliny na produkcję syntezy tlenku azotu (NO). Jest to aminokwas nieproteogenny (nie buduje białek organizmu), jednak wykazuje właściwości hamujące arginazę (enzym rozkładający molekułę guanidyny wchodzącej w strukturę argininy oraz kreatyny). Przekłada się to na zwiększoną ilość argininy, która może być wykorzystana w procesie syntezy tlenku azotu. Ma to także wpływ na naturalną syntezę kreatyny, która staje się bardziej wydajna. L-norwalina wzmacnia właściwości antykataboliczne i pro-anaboliczne argininy wpływając w sposób pośredni na zwiększenie wydolności mięśni oraz ich szybszą regenerację (są lepiej odżywione i dotlenione dzięki zwiększonej przepustowości naczyń krwionośnych). W połączeniu z innymi substancjami zastosowanymi w preparacie takimi jak beta alanina oraz kofeina umożliwi Ci znaczną poprawę jakości treningu. Warto dodać jako ciekawostkę, że inhibicja arginazy może pomóc w unormowaniu ciśnienia tętniczego.

Skład

SKŁADNIKI AKTYWNE:VASO PAK
Porcja:8g
Ilość porcji w opakowaniu:40
Opakowanie:320g
Zawartość:w porcji:zaw:% RWS
Witamina B62mg134%
Witamina C30mg37,5%
Witamina B126mcg240%
Chlorowodorek L-argininy2000mg
w tym l-arginina1653mg
Monostearynian glicerolu1500mg
Beta alanina1500mg
Jabłczan cytruliny1500mg
w tym cytrulina850mg
Kofeina150mg
N-acetlo-L-karnityna200mg
w tym L-karnityna159mg
L-norwalina50mg
Składniki: chlorowodorek l-argininy, monostearynian glicerolu, beta alanina, jabłczan cytruliny, aromaty, barwnik (E150c), N-acetylo-L-karnityna, kofeina bezwodna, l-norwalina, substancja przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), witamina C (kwas askorbinowy), witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), witamina B12 (cyjanokobalamina), substancja słodząca (sukraloza).

* % Referencyjna wartość spożycia

Dawkowanie

1 porcja dziennie najlepiej 30 minut przed planowaną aktywnością fizyczną.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Vaso Pak 320g

Vaso Pak 320g

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie