Obniżka! DNPX II Black 45 caps. Powiększ

PROSUPPS - DNPX II Black 45 caps.

PROSUPPS PROSUPPS

Nowy

ProSupps DNPX II 45 caps zostal opracowany przez naukowców akademickich w celu zapewnienia idealnego, zrównoważonego działania termogenicznego, hamującego łaknienie oraz zwiększajacych bystrość umysłu, a przede wszystkim w celu zniszczenia tłuszczu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

139,00 zł

brutto

149,00 zł brutto

-10,00 zł

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

ProSupps DNPX II 45 caps zostal opracowany przez naukowców akademickich w celu zapewnienia idealnego, zrównoważonego działania termogenicznego, hamującego łaknienie oraz zwiększajacych bystrość umysłu, a przede wszystkim w celu zniszczenia tłuszczu.

  • Nasila lipolizę i termogenezę
  • Skutecznie tłumi apetyt na wiele godzin
  • Poprawia samopoczucie
  • Utlenia złogi i pokłady tłuszczu
  • Reguluje poziom insuliny i kortyzolu
  • Zwiększa wtrzymałość fizyczną


DNPX II składa sie wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych składników aktywnych o najwyższej skuteczności, która została potwierdzona naukowo. W przeciwieństwie do większości spalaczy, które wykazują jedną dominującą właściwość, DNPX II działa równie skutecznie na każdej płaszczyźnie. ProSupps DNPX II powstał w celu sprostaniu wymaganiom najbardziej zaawansowanych sportowcom, którym zależy na poprawieniu definicji mięśni przy jednoczesnym zachowaniu tkanki mięśniowej.

3,5' Dijodo-L-Tyronina przyspiesza metabolizm, zwiększa ogólny wydatek energetyczny organizmu, obniża poziom cholesterolu, przyspiesza proces utleniania kwasów tłuszczowych i aktywuje kinaze AMPK.

Alpha Yoh zwiększa poziom noradrenaliny we krwi, która pobudza hormono-wrażliwą lipazę do rozpadu trójglicerydów, co zostało nawet potwierdzone przez kilka prac badawczych. W ostatnich latach johimbina stała się jednym z komponentów wieloskładnikowych preparatów stymulujących metabolizm tłuszczowy. Niektóre badania wykazały dużą efektywność johimbiny w spalaniu tzw. opornej tkanki tłuszczowej. W przypadku mężczyzn są to okolice brzucha, natomiast u kobiet uda oraz pośladki. Dziala niesamowicie mocniej, jednak nie wplywa na pobudzenie calego ukladu nerwowego, a jedynie te receptory, które odpowiadaja za rozszerzenie sie naczyn w obrebie stref uporczywego tluszczu. Efektem jest precyzyjne rzezbienie sylwetki w miejscach, skad pozbycie sie go jest szczególnie trudne z uwagi na slabe ukrwienie. Dodatkowym atutem Alfa-Yoh jest fakt, ze wydluza w czasie wszystkie efekty dzialania produktu. Alfa johimbina jest inhibitorem receptorów alfa, hamujących ich aktywność. Należy także wspomnieć o istnieniu receptorów beta-adrenergicznych, które odpowiedzialne są za pobudzanie do rozkładu tkanki tłuszczowej. W zależności od części ciała proporcje między ilością receptorów alfa i beta są różne. Jeżeli zwiększymy aktywność receptorów beta, jesteśmy w stanie szybciej spalać tkankę tłuszczową.

5-HTP jako suplement diety pomaga podczas ścisłej diety, kiedy to znacząco spada poziom serotoniny, co z kolei objawia się łaknieniem na węglowodany. 5-HTP skutecznie działa jako tak zwany "bloker" apetytu i w znaczący sposób pomaga uporać się z dającym się we znaki podczas ostrej diety głodem. Gdy poziom serotoniny jest zbyt niski mogą pojawić się nagłe przypływy agresji, zmęczenia i depresji. Ponieważ aminokwas 5-HTP poprawia nastrój oraz podnosi poziom energii, stosując suplement 5-HTP znacznie łatwiej wytrwać w trwającej kuracji odchudzającej.

Pikatropin przekracza barierę krew-mózg, a nastęnie ulega hydrolizie do GABA i niacyny. Według zapewnień producentów suplementów diety, GABA potencjalnie podwyższa poziom hormonu wzrostu. Pikamilon poprawia mózgowy przepływ krwi, jest szczególnie skuteczny zastosowany po ciężkiej, stresującej pracy, dzięki właściwościom regenującym - przywracająca homeostazę mózgu, poprawia zdolność uczenia się oraz funkcje pamięciowe.

White Willow Extract to naturalna aspiryna, w przeciwieństwie do zwykłej aspiryny i jej pochodnych, kora wierzby nie powoduje przykrych dolegliwości żołądkowych czy jelitowych, a raczej stosowana jest podczas stanów zapalnych jelit i pobudza rozwój naturalnej mikroflory.

Dawkowanie:

Stosować 1 kap. DNPX II na 30 minut przed treningiem. W celu maksymalizacji efektów stosować dodatkowo 1 kap. codziennie po przebudzeniu lub przed obiadem.

Składniki:

Składniki aktywne:Ilość w porcji (1 kap.)

Caffeine Anhydrous

200mg
Prophedra Matrix™:50mg
Tannins, Vasicinone, Casicine, Vasicinol, Phyoterols, Mucins 
N-Methyl Tyramine50mg
Pikatropin50mg
Alpha Yoh HCL3mg
3,5-Diiodo-L-Thyronine100mcg
DNPX™250mg

White Willow Extract

 
O-Methoxy Phenylethylamine 
Beta Phenylethylamine 
4-Hydroxyphenylethylamine 
N.Dimethyl-Hydroxyphenylethylamine 

Black Tea Extract

 
Cocoa Extract 
Thiamine Propyl Disulfide 
Thiamine Tetrahyfurfuryl Disulfide 

5-HTP

 


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

DNPX II Black 45 caps.

DNPX II Black 45 caps.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie