Essence Zestaw na Odchudzanie dla kobiet - Mango afrykańskie i l-karnityna Powiększ

Essence - Zestaw na usuwanie wody z organizmu - Mango Afrykańskie, L-Karnityna, Pokrzywa Coleus Forskhlii

Essence Essence

Nowy

Zestaw na usuwanie wody z organizmu - Mango Afrykańskie, L-Karnityna, Pokrzywa Coleus Forskhlii to zestaw suplementów, który pozwoli pozbyć się nadmiaru wody w organiźmie oraz bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Stosując ten zestaw dodatkowo uregulujemy poziom cholesterolu, obniżymy poziom insuliny we krwi oraz pomożemy oczyścić jelita!

Więcej szczegółów

124,99 zł

brutto

zamiast 127,97 zł

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Zawartość

Więcej informacji

Zestaw na usuwanie wody z organizmu - Mango Afrykańskie, L-Karnityna, Pokrzywa Coleus Forskhlii

Zestaw Odchudzanie dla kobiet to pakiet suplementów, który pomoże szybko i bezpiecznie zrzucić zbędne kilogramy. Ponadto ureguluje poziom cholesterolu, obniży poziom insuliny we krwi oraz pomoże oczyścić jelita!

Essence African Mango 1200mg 90 tab.

Essence Nutrition African Mango to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z mango afrykańskiego (Irvingia gabonensis).

African mango, czyli mango afrykańskie (Irvingia gabonensis) znane jest również jako mango dzikie lub mango krzewiaste i różni się od popularnego mango indyjskiego (Mangifera indica). Owoce african mango są cenione ze względu na błonnik pokarmowy oraz nasiona bogate w tłuszcze i białka. W Afryce Zachodniej stosowanie suszonych nasion tej rośliny jest powszechne i znane od setek lat.

Zgodnie z definicją zawartą w Normach żywienia dla populacji Polski, wydanych przez Instytut Żywności i Żywienia, błonnik, inaczej włókno pokarmowe to pozostałość komórek roślinnych oporna na działanie enzymów trawiennych człowieka; to grupa związków, które przechodzą przez jelito kręte jako niestrawiona pozostałość, ale są częściowo hydrolizowane przez bakterie okrężnicy. Powinien go określać przynajmniej jeden z 4 wyróżników, czyli błonnik powinien wpływać na: zmniejszenie czasu pasażu jelitowego i zwiększenie mas kałowych, pobudzać procesy fermentacyjne w jelicie grubym, redukować we krwi poziom cholesterolu ogółem i frakcji LDL cholesterolu oraz obniżać poposiłkowe stężenie glukozy we krwi i/lub obniżać poziom insuliny.

Dostępne badania naukowe zawierają informacje, że african mango wykazuje wpływ na organizm człowieka dzięki zawartości błonnika pokarmowego. W badaniu Ngondi i Oben z 2005 r. (opublikowanym w Lipids in Health and Disease) z podwójnie ślepą próbą, sprawdzano wpływ Irvingia gabonensis w dwóch grupach. Zaobserwowana różnica pomiędzy grupą stosującą african mango, a grupą placebo była znacząca. Masa ciała badanych spożywających Irvingia gabonensis zmniejszyła się w większym stopniu. Ponadto u badanych, którzy byli otyli, zaobserwowano spadek całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, trójglicerydów oraz wzrost cholesterolu HDL. Z drugiej strony grupa placebo nie wykazywała żadnych zmian w składnikach lipidowych we krwi.

Skład

Essence Nutrition African Mango - 90 tabl.
Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 144.00 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z mango afrykańskiego 1200 mg -

Składniki: ekstrakt z mango afrykańskiego 20:1 (Irvingia gabonensis), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

*% Referencyjna Wartość Spożycia

Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

Przyjmować jedną tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Essence Nutrition L-Carnitine

Essence Nutrition L-Carnitine – rewelacyjny preparat stworzony z myślą o osobach odchudzających się oraz dbających o formę. Każda porcja dostarcza do organizmu solidną dawkę bardzo dobrze przyswajalnej formy l-karnityny. Wpływa pozytywnie na proces przenoszenia uwolnionych z adipocytów kwasów tłuszczowych do centr energetycznych komórki (mitochondriów), gdzie ulegają utlenianiu, inaczej spalaniu. Wpływa zatem na zwiększenie ilości dostępnej energii, co jest bardzo istotne podczas każdego treningu. Forma kapsułek o wysokiej koncentracji substancji aktywnej, wpływa wprost na komfort suplementacji.

L-karnityna jest znana i stosowana przez sportowców na całym świecie! Polecana jest osobom aktywnym, poszukującym wsparcia w dążeniu do wymarzonej formy fizycznej. Występuje często w spalaczach tkanki tłuszczowej w celu wsparcia odchudzania. L-karnityna zwalcza główne przyczyny powstawania cellulitu. Oczywiście podstawą sukcesu jest dopracowana dieta i przemyślany system treningowy – warto o tym pamiętać.

ESSENCE NUTRITION L-CARNITINE– SIĘGNIJ PO SPRAWDZONY PRODUKT!

Zalecane spożycie / sposób przygotowania:

Przyjmować jedną tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Skład

Essence Nutrition L-Carnitine - 90 tabl.
Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 144.00 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 tabl. % RWS*
Winian L-karnityny 1000 mg -
w tym L-karnityna 667 mg -

Składniki: Winian L-karnityny, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych).

Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

*% Referencyjna Wartość Spożycia

Uwagi:

Suplement diety / Środek spożywczy zastępujący całodzienną dietę, do kontroli masy ciała.
Nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety.
Nie należy przekraczać zalecanego dziennego spożycia.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem.

ESSENCE - POKRZYWA COLEUS FORSKOHLII 90 TAB.

Pokrzywa ma między innymi właściwości wzmacniające organizm, wykazuje właściwości moczopędne. Pomaga zwalczyć problem z zatrzymaniem wody w organizmie kiedy czujemy, że ciało jest opuchnięte i ociężałe.

Essence Coleus Forskohilii zawiera wysokostandaryzowany ekstrakt z korzenia pokrzywy indyjskiej, którego najważniejszym składnikiem jest forskolina (10%). Coleus forskohilii jest od lat stosowany w ajurwedzie.

Pokrzywa pozytywnie wpływa na włosy, skóre i paznokcie przez wysoką zawartość witamin B1, C, E, i K, a także fosforu, manganu, krzemu czy wapnia.

Pokrzywa wspomaga funkcjonowanie wątroby, trzustki czy żołądka, których zaburzona praca może negatywnie wpływać na stan skóry.

Essence Coleus Forskohlii 90 tabl. 
Porcja: 1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu: 90
Opakowanie: 90 tabl.
Masa netto: 90.00 g
Wartość Odżywcza / Informacja Żywieniowa: Na 1 tabl. % RWS*
Ekstrakt z korzenia Coleus Forskohilii 400 mg -
w tym forskolina 40 mg -
Składniki: ekstrakt z korzenia Coleus Forskohlii (10% forskoliny) (Coleus forskohlii), substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancje przeciwzbrylające (fosforany wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy.

*% Referencyjna Wartość Spożycia

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie