100% Vitamin C 1000g Powiększ

OstroVit - 100% Vitamin C 1000g

OstroVit OstroVit

Nowy

Ostrovit Vitamin C jest preparatem w proszku, w którego składzie znajdziesz jedynie witaminę C. Jest ona idealnym dodatkiem do soków, napojów, koktajli, wody itd. Witamina C jest jedną z najważniejszych, ma bowiem ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

79,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Opis produktu

Ostrovit Vitamin C jest preparatem w proszku, w którego składzie znajdziesz jedynie witaminę C. Jest ona idealnym dodatkiem do soków, napojów, koktajli, wody itd. Witamina C jest jedną z najważniejszych, ma bowiem ogromny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Dzięki silnym właściwościom przeciwutleniającym pomaga w zwalczaniu wolnych rodników, a tym samym opóźnia proces starzenia się organizmu. Bierze udział w syntezie nowych białek kolagenu co ma olbrzymie znaczenie dla szybkości regeneracji stawów i układu ruchu. Wpływa także pozytywnie na gojenie się ran. Witamina C uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, co zapobiega łatwemu tworzeniu się sińców, krwotoków czy krwawień dziąseł. Hamuje także utlenianie cholesterolu LDL, dzięki czemu obniża ryzyko powstania patologicznych zmian miażdżycowych.

 

Skład

100% Vitamin C
Porcja:1g
Ilość porcji w opakowaniu:1000
Opakowanie:1000g
Zawartość:w porcji:zaw:% ZDS*
Witamina C (kwas L-askorbinowy)1000mg1250 %
Składniki: kwas L-askorbinowy 100%.

* % Referencyjna wartość spożycia

 

Dawkowanie

1 porcję (1g) preparatu rozpuścić w ok. 200 ml wody lub soku. Nie zalewać gorącą wodą. Zaleca się spożywać 1 porcję dziennie, najlepiej w trakcie posiłku.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

100% Vitamin C 1000g

100% Vitamin C 1000g

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie