Vitamin D3 + K2 90 tab Powiększ

OstroVit - Vitamin D3 + K2 90 tab

OstroVit OstroVit

Nowy

OstroVit Vitamin D3 + K2 jest propozycją dla wszystkich osób, które borkają się z niedoborem tyh bardzo ważnych dla zdrowia witamin. Olbrzymią zaletą tego preparatu jest formuła bazująca na naturalnych składnikach. Witamina K2 występuje w formie MK-7, która charakteryzuje się najwyższą biodostępnością.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

19,90 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Opis produktu

OstroVit Vitamin D3 + K2 jest propozycją dla wszystkich osób, które borkają się z niedoborem tyh bardzo ważnych dla zdrowia witamin. Olbrzymią zaletą tego preparatu jest formuła bazująca na naturalnych składnikach. Witamina K2 występuje w formie MK-7, która charakteryzuje się najwyższą biodostępnością. Otrzymywana jest ze sfermentowanej soi przeprowadzanych przez bakterie z rodzaju Bacillus subtilis natto.

Witamina K2 jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania organizmu, reguluje proces krzepnięcia krwi, a ponadto wpływa utrzymanie prawidłowej gęstości mineralnej kości. Odpowiada za prawidłowy transport wapnia z krwi do tkanki kostnej, co pozwala na zachowanie zdrowych i mocnych kości, oraz zwiększenie ich odporności na załamania.

Witamina D3 jest najaktywniejszą witaminą z tej grupy. Nazywana jest witaminą życia ze względu na jej wpływ na prawidłową pracę praktycznie wszystkich narządów oraz układów w organizmie człowieka. Podawana wraz z witaminą K2 dodatkowo wzmacnia układ kostny poprzez lepsze przyswajanie wapnie i fosforu w jetach.

Skład

Vitamin D3 + K2
Porcja:1 tabl.
Ilość porcji w opakowaniu:90
Opakowanie:90 tabl.
Zawartość:w porcji:zaw:% ZDS*
Witamina D350µg(2000IU)1000%
Witamina K2 (MK-7)100µg133%
Inne składniki: Substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, fosforan wapnia), Substancje przeciwzbrylające (sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu).

* % Referencyjna wartość spożycia

Dawkowanie

Stosować 1 porcje (1 tabletka) dziennie, przed głównym posiłkiem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Vitamin D3 + K2 90 tab

Vitamin D3 + K2 90 tab

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie