Essence D3 K2 MK-7 90 tab Powiększ

Essence - Witamina D3 K2 MK-7 90 tab

Essence Essence

Nowy

Essence D3K2 to suplement diety zawierający wysokiej jakiści cholekalcyferol (witaminę D3) oraz witaminę K2 Mk7. Preparat ten charakteryzuje się wyjątkowo dobrą przyswajalnością i bezpieczeństwem stosowania.

Więcej szczegółów

38,99 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Więcej informacji

Essence Witamina D3 K2 MK-7 90 tabletek

Essence D3K2 to preparat zawierający w składzie wysokiej jakości cholekalcyferol, czyli witaminę D3, oraz witaminę K2 Mk7. Zawarte w produkcie formy witamin cechują się wyjątkowo dobrą przyswajalnością i bezpieczeństwem stosowania.

Witamina D3 wpływa na procesy związane z odpowiednim wchłanianiem i wykorzystywaniem wapnia i fosforu, wpływając tym samym na siłę naszych kości, zębów i stawów. Wpływa pozytywnie na układ nerwowy, wspomagając funkcjonowanie mięśni, a także pomaga utrzymać odporność na wysokim poziomie, co jest niesamowicie istotne zwłaszcza w okresach jesienno zimowych, gdy jesteśmy narażeni na różnego rodzaju infekcje, a poziom witaminy D3 spada.

Witamina K natomiast działa synergicznie w kontekście poprawy przyswajania wapnia i fosforu, ale dodatkowo wpływa na proces krzepnięcia krwi.


Zalecane stosowanie: 1/2 tabletki dziennie, najlepiej do posiłku bogatego w tłuszcze.

Zawartość w:

1 tabletka
Witamina D 100 µg (4000 UI)
Witamina K 100 µg

Recenzje

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie