BIOTIN 5000mcg 120 VCAPS Powiększ

NOW - BIOTIN 5000mcg 120 VCAPS

NOW NOW

Nowy

NOW FOODS BIOTIN 5000MCG 120 VCAPS, Biotyna jest rozpuszczalną w wodzie witaminą niezbędną do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania organizmu. Biotyna działa jako kluczowy element regulatorowy w glukoneogenezie, syntezie kwasów tłuszczowych oraz w metabolizmie niektórych aminokwasów. Oprócz swojej roli w produkcji energii, Biotyna wzmacnia synteza niektórych białek.

Więcej szczegółów

45,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

NOW FOODS BIOTIN 5000MCG 120 VCAPS, Biotyna jest rozpuszczalną w wodzie witaminą niezbędną do prawidłowego wzrostu i funkcjonowania organizmu. Biotyna działa jako kluczowy element regulatorowy w glukoneogenezie, syntezie kwasów tłuszczowych oraz w metabolizmie niektórych aminokwasów. Oprócz swojej roli w produkcji energii, Biotyna wzmacnia synteza niektórych białek. Ponadto biotyna promuje prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i odgrywa kluczową rolę w zdrowiu skóry.

Biotyna zawiera cząsteczki siarki chroniącej naszą skórę i włosy. Tak, więc docierając do odpowiednich komórek dostarcza tego cennego organizmowi pierwiastka. Uczestniczy w syntezie cukrów, białek i kwasów tłuszczowych, co wpływa na właściwe funkcjonowanie skóry, włosów i paznokci.

Biotyna współpracuj również z aminokwasami, takimi jak walina, leucyna lub izoleucyna, które są substancjami białkowymi aktywnymi w mięśniach, co powoduje, że ma duże znaczenie dla zaopatrzenia nerwów w energię. Odpowiednia ilość biotyny w organizmie ma bardzo duży wpływ na prawidłowe działanie systemu nerwowego, na witalność, dobre samopoczucie, a także odczuwanie bólu oraz wrażliwość czuciową.  Niedobory Biotyny często manifestują się objawami neurologicznymi, jak zapalenia stawów, mięśni czy drżeniem rąk. Biotyna współpracuje ze składnikami, które odpowiadają za prawidłowe działanie i pracę mięśni, stawów i znacznie poprawia stany chorobowe.

Skład

Produkt: Now Foods Biotin
Porcja: 1 kaps.
Ilość porcji w opakowaniu: 120
Opakowanie: 120 kaps.
Zawartość: w porcji: zaw: % RWS*
Biotyna 5000mcg 5000µg 16,667%
Inne Składniki: Mąka ryżowa, żelatyna (kapsułka) i dwutlenek krzemu.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

BIOTIN 5000mcg 120 VCAPS

BIOTIN 5000mcg 120 VCAPS

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie