Collagen Peptides Hydrolizowany kolagen typu I i III 180g Powiększ

Solve Labs - Collagen Peptides Hydrolizowany kolagen typu I i III 180g

Solve Labs

Nowy

Kolagen jest najbardziej powszechnym białkiem w ludzkim organizmie. Pełni rolę budulcową i jest głównym składnikiem tkanki łącznej - stanowi ponad 30% całkowitej masy białka w naszym ciele. Znajduje się w skórze, mięśniach, kościach, organach i ścięgnach.

Więcej szczegółów

109,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Więcej informacji

Solve Labs Collagen Peptides Hydrolizowany kolagen typu I i III 180g

Kolagen jest najbardziej powszechnym białkiem w ludzkim organizmie. Pełni rolę budulcową i jest głównym składnikiem tkanki łącznej - stanowi ponad 30% całkowitej masy białka w naszym ciele. Znajduje się w skórze, mięśniach, kościach, organach i ścięgnach.

Ilość kolagenu maleje wraz z wiekiem. Wpływa na to wiele czynników - styl życia, zaburzenia hormonalne, spożycie alkoholu, promieniowanie UV, stres. Do zaburzeń w produkcji kolagenu może dochodzić również podczas intensywnego uprawiania sportu.

Czym są hydrolizowane peptydy kolagenu?

Zawartość oraz przyswajalność kolagenu w pożywieniu jest dosyć niska. Z tego powodu suplementacja hydrolizowanymi peptydami kolagenu o wysokiej przyswajalności jest optymalnym rozwiązaniem dla osób chcących wzbogacić dietę w ten cenny składnik. COLLinstant® to opatentowany i poparty badaniami hydrolizat peptydów kolagenu. Proces hydrolizy rozbija białka kolagenowe do aminokwasów, które są łatwiej wykorzystywane przez nasz organizm.

Masa cząsteczkowa naszego kolagenu wynosi od 1000-3000 Da, co sprawia, że organizm wkłada mniej pracy w proces trawienia i pozyskania aminokwasów.

Dodaj kolagen do grzybowej kawy

Kolagen jest doskonałym uzupełnieniem grzybowej kawy. Dodając miarkę kolagenu do kawy, w łatwy sposób wcielisz ten niezwykły składnik do codziennej diety.

Dla synergicznego działania dodaliśmy kwas hialuronowy, który naturalnie znajduje się w skórze i jest najważniejszym składnikiem substancji międzykomórkowej tkanki łącznej.

Collagen Peptides to:

  • Hydrolizowany kolagen typu I i III
  • Dodatek kwasu hialuronowego
  • Neutralny zapach, kolor i smak
  • Wysoka przyswajalność
  • Doskonała rozpuszczalność zarówno w ciepłych, jak i zimnych napojach

Dlaczego nasz kolagen?

Nasz kolagen to tylko dwa składniki - opatentowany kolagen COLLinstant® i kwas hialuronowy. Kwas hialuronowy jest składnikiem mazi stawowej i wiąże wodę w skórze - jedna cząsteczka kwasu hialuronowego ma zdolność wiązania wody w ilości do 1000 razy przekraczającej jej własną masę.

Brak zbędnych konserwantów, barwników i wypełniaczy. Jest to skuteczna formuła, którą z łatwością wcielisz do codziennej diety.

Jak stosować ?

Zalecana dzienna porcja do spożycia wykazująca korzystny efekt: 1 miarka (6g)
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składniki: kolagen wołowy Collinstant®, kwas hialuronowy. 

Collinstant® jest zarejestrowanym znakiem towarowym Vicofan S.A.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Zalecany jest urozmaicony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. Nie zaleca się stosowania kobietom w ciąży, karmiącym oraz osobom poniżej 18 roku życia.

Nie stosować przy nadwrażliwości na składniki preparatu. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu. Produkt dobrze rozpuszcza się zarówno w ciepłych jak i zimnych napojach.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie