Collagen Marine Beauty Spa 30 saszetek Powiększ

ZaraPharm - Collagen Marine Beauty Spa 30 saszetek

ZaraPharm ZaraPharm

Nowy

COLLAGEN MARINE BEAUTY SPA w swoim składzie posiada najwyższej jakości francuskiego kolagenu Collactive, który zapewni nam efekt promienistej cery, odżywionej od wewnątrz skóry i prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych. Doskonały sposób na jedrną skórę. Zawiera kolagen Collactive, Acerola, kwas hialuronowy, koenzym Q10.

Więcej szczegółów

169,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Więcej informacji

COLLAGEN MARINE BEAUTY SPA w swoim składzie posiada najwyższej jakości francuskiego kolagenu Collactive, który zapewni nam efekt promienistej cery, odżywionej od wewnątrz skóry i prawidłowym funkcjonowaniu naczyń krwionośnych. Doskonały sposób na jedrną skórę. Zawiera kolagen Collactive, Acerola, kwas hialuronowy, koenzym Q10.

Nie tylko niweluje zmarszczki koło oczu tzw. ,, kurze łapki " , ale również wspomaga zapobieganie w powstawaniu zmarszczek i nawilża skórę od wewnątrz.

Collactive™ nie ma efektów ubocznych. Jest bezpieczny i 100% naturalny.

Podczas badań przeprowadzonych we Francji, których celem była ocena efektów przeciwstarzeniu się produktu handlowego opartego na kolagenie i peptydów elastyny: Collactive™. Na czterdziestu czterech kobietach w wieku od 40 do 55 lat ze zmarszczkami przy oczach, zwanymi inaczej „kurze łapki” przeprowadzono badanie. Dwudziestu dwóm z tych kobiet podawano aktywny produkt przez trzy miesięcą, a reszcie placebo. Po 3 miesiącach suplementacji liczba głębokich zmarszczek spadła u 40 -u kobiet biorących aktywny produkt Collactive™. Nie odnotowano różnic dotyczących mikrowypukłych zmarszczek, ale zaobserwowano znacząca różnicę na pomarszczonych powierzchniach. Nie odnotowano również żadnych niekorzystnych efektów w okresie suplementacji Collactive™. Badania te ukazują działanie przeciwstarzeniowe dla skóry podczas suplementacji produktu Collactive™: wyniki sugeruję, że produkt zapobiega powstawaniu i redukuje ilośc „kurzych lapek”.

Collactive™ jest wyprodukowany przez COPALIS SEA SOLUTIONS w północnej Francji. Z 50 letnim doświadczeniem w produkcji hydrolizatów ze skór rybich. COPALIS SEA SOLUTIONS jest kluczowym graczem w dziedzinie procesów enzymatycznych do frakcjonowania i izolacji AKTYWNYCH PEPTYDÓW. Firma opracowała unikalny system, który ściśle pracuje na najwyższym poziomie badań naukowych.

Składnik aktywne w 1 saszetce

Francuski kolagen Collactive ™(hydrolizat białka rybiego) - 2000mg

Ekstrakt z owoców aceroli standaryzowany na 25% witaminy C 2000mg (500mg witaminy C = 615% RWS)

Dawkowanie: 1 saszetka dziennie

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników preparatu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego trybu życia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci oraz kobiet karmiących piersią i w ciąży.

Produkt NIE ZAWIERA: substancji wypełniających (np. skrobia modyfikowana, laktoza, celuloza mikrokrystaliczna), substancji powlekających (np. poliestry kwasu metakrylowego, poliwidon), substancji wiążących (np. żelatyna, guma arabska, zeina), substancji poślizgowych (np. stearynian magnezu), substancji rozsadzających (np. kwasy organiczne, węglany), adsorbentów (np. bentonit, glinka biała), barwników (np. biel tytanowa), słodzików (cukier, ksylitol, aspartam), aromatów, plastyfikatorów, wosków. Nie zawiera GMO.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie