Pure NMN NAD+ booster 30g Powiększ

ZaraPharm - Pure NMN NAD+ booster 50g

ZaraPharm ZaraPharm

Nowy

Pure NMN zapobiega starzeniu się komórek i usprawnia regenerację DNA, nie stwarzając zagrożenia dla organizmu. Suplement jest bezpieczny i umożliwia pracę białka naprawczego PARP, działając neuroochronnie.

Więcej szczegółów

999,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Więcej informacji

Pure NMN NAD+ booster 50g

Biologiczne starzenie się organizmu jest naturalnym procesem fizjologicznym, który każdy z nas próbuje opóźnić. Zmarszczki, siwe włosy i problemy z poruszaniem to tylko niektóre oznaki dające się we znaki w miarę upływu lat. Suplement diety PURE NMN Mononukleotyd nikotynamidu Zarapharm jest rozwiązaniem na Twoje problemy, zapobiegając starzeniu się komórek! Naturalnie występujący metabolit niacyny usprawnia regenerację DNA, chroniąc chromosomy przed skracaniem. Poznaj prozdrowotne właściwości preparatu dostępnego w naszym asortymencie!

NMN suplement – młodość na wyciągnięcie ręki

„Jaki suplement na zmęczenie? Jaki suplement na sen?” Pytania krążące wokół podobnych tematów zadawane są zarówno bliskim znajomym, jak i internetowej wyszukiwarce.

Co to jest NMN? Mononukleotyd nikotynamidu to bezpieczny i naturalnie występujący metabolit niacyny, czyli witaminy B3. Złożony jest on z kwasu nikotynowego, grupy fosforowej oraz rybozy.

Dostępny w naszym asortymencie preparat jest również prekursorem dinukleotydu nikotynoamidoadeninowego (NAD+), wykazującego szereg właściwości z zakresu anti-age.

Właściwości preparatu

Szukasz preparatu, który pozwoli Ci na długo cieszyć się młodością i dobrym zdrowiem? Jeżeli tak, dobrze trafiłeś. Suplementacja NMN jest kluczowym prekursorem przemian enzymatycznych, który zapobiega starzeniu się komórek. Składniki aktywne biorą udział w procesach, takich jak:

Regeneracja DNA

Stabilność genomu

Programowana śmierć komórki

Dostępny w naszej ofercie preparat jest kofaktorem procesów m.in. wewnątrz mitochondriów, stanowiących centrum energetyczne każdej komórki. Zalecany jest również w przypadku nadwagi i otyłości, ze względu na usprawnienie gospodarki insulinowej w organizmie. Mononukleotyd nikotynamidu ma wpływ na skórę, mięśnie, mózg, stan serca i układ immunologiczny.

Suplement na starzenie

NMN Zarapharm jest jednym z najlepszych preparatów na starzenie dostępnych w sprzedaży. Badania kliniczne wykazały zwiększenie aktywności genów zaangażowanych w strukturę i przebudowę mięśni. Wraz z wiekiem ilość cząsteczki NAD+ w organizmie spada, co stanowi podstawę szeregu problemów zdrowotnych. Regularna Suplementacja przekłada się na usprawnienie metabolizmu w stanie przedcukrzycowym i zniwelowanie insulinooporności.

Mononukleotyd nikotynamidu w leczeniu Alzheimera? Wykazano, że może on odgrywać znaczącą rolę w leczeniu chorób neurodegeneracyjnych. Jego naturalny poziom w chorobie Alzheimera zmniejsza się, obniżając wydolność mitochondriów w mózgu.

Dawkowanie

Należy spożywać 1 porcję – 1 g (1 miarkę) preparatu NMN NAD+ booster dziennie. Do suplementu dołączona została miarka ułatwiająca dozowanie.

NMN opinie

Jeżeli chodzi o NMN NAD+, opinie konsumentów i specjalistów są zgodne. Preparat Zarapharm zapobiega starzeniu się komórek i usprawnia regenerację DNA, nie stwarzając zagrożenia dla organizmu. Suplement jest bezpieczny i umożliwia pracę białka naprawczego PARP, działając neuroochronnie.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie