Obniżka! KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z MENTHOLEM 900G Powiększ

PALACIO - KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z MENTHOLEM 900G

PALACIO PALACIO

Nowy

PALACIO KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z MENTHOLEM 900G to produkt kosmetyków z substancjami naturalnymi do unikalnej kąpieli pielęgnującej ciało. Produkt ten zapewnia delikatny efekt chłodzenia i uczucie intensywnego efektu higienicznego.

Więcej szczegółów

25,00 zł

brutto

30,00 zł brutto

-5,00 zł

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

PALACIO KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z MENTHOLEM 900G to produkt kosmetyków z substancjami naturalnymi do unikalnej kąpieli pielęgnującej ciało. Produkt ten zapewnia delikatny efekt chłodzenia i uczucie intensywnego efektu higienicznego. Zawiera wysokiej jakości olej z nasion konopi (Cannabis Sativa L., Angiospermae), który działa jak naturalny emolient, ma doskonałe właściwości eudermiczne i zmiękcza skórę. Mentol pomaga ukoić skórę i nadaje intensywny efekt świeżości.

Zastosowanie: Dodaj od 2 do 5 łyżek soli do wanny i pozwól jej się rozpuścić. Do prawdziwie skutecznej kąpieli można dozować ją w stężeniu do 1% (baseny solne zawierają około 0,5%, sól fizjologiczna zawiera 0,9% i normalna woda morska ponad 3% soli) – woda nie powinna być nieprzyjemnie gorąca. Kąpiel powinna trwać do 30 minut.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z MENTHOLEM 900G

KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z MENTHOLEM 900G

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie