Obniżka! KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z SZAŁWIĄ 260G Powiększ

PALACIO - KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z SZAŁWIĄ 260G

PALACIO PALACIO

Nowy

PALACIO KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z SZAŁWIĄ 260G z serii kosmetyków z substancjami naturalnymi i ziołami do unikalnej kąpieli pielęgnującej ciało. Zawiera wysokiej jakości olej z nasion konopi (Cannabis Sativa L., Angiospermae), który działa jak naturalny emolient, ma doskonałe właściwości eudermiczne i zmiękcza skórę oraz szałwię (Salvia Officinalis), szeroko stosowaną w ziołolecznictwie. 

Więcej szczegółów

29,00 zł

brutto

35,00 zł brutto

-6,00 zł

Zwiększ zamówienie o 300,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

PALACIO KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z SZAŁWIĄ 260G z serii kosmetyków z substancjami naturalnymi i ziołami do unikalnej kąpieli pielęgnującej ciało. Zawiera wysokiej jakości olej z nasion konopi (Cannabis Sativa L., Angiospermae), który działa jak naturalny emolient, ma doskonałe właściwości eudermiczne i zmiękcza skórę oraz szałwię (Salvia Officinalis), szeroko stosowaną w ziołolecznictwie. Ciepła kąpiel wodna i urzekający zapach pobudzają organizm, uwalniają wewnętrzne napięcie i promują oczyszczające i odżywcze działanie na skórę.

Zastosowanie: Dodaj 2 do 5 łyżek soli do wanny i pozwól jej się rozpuścić. Do prawdziwie skutecznej kąpieli można dozować ją w stężeniu do 1% (baseny solne zawierają około 0,5%, sól fizjologiczna zawiera 0,9% i normalną wodę morską ponad 3% soli) – woda nie powinna być nieprzyjemnie gorąca. Kąpiel powinna trwać do 30 minut.

Opakowanie zawiera 260g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z SZAŁWIĄ 260G

KONOPNA SÓL DO KĄPIELI Z SZAŁWIĄ 260G

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie