Myqo Cordyceps sinensis - maczużnik chiński 90 kapsułek
Myqo Cordyceps sinensis - maczużnik chiński 90 kapsułek

Cordyceps sinensis - maczużnik chiński 90 kapsułek

Myqo

Cordyceps stosowany jest w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już od wielu setek lat w różnych przypadłościach takich jak: dolegliwości Nerek i Wątroby, wyczerpanie pod długiej chorobie, przemęczenie oraz zaburzenia nastroju

155,00 zł
Brutto

 

Cordyceps sinensis - maczużnik chiński 90 kapsułek

Cordyceps stosowany jest w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już od wielu setek lat w różnych przypadłościach takich jak: dolegliwości Nerek i Wątroby, wyczerpanie pod długiej chorobie, przemęczenie oraz zaburzenia nastroju. Według medycyny chińskiej ma mocne działanie tonizujące i wspierające układ odpornościowy.

Pierwsze, szczegółowe informacje o tym grzybie pochodzą od tybetańskiego lekarza Surkhara Nyamny Doje (1439 – 1475), który zaklasyfikował go w kategorii „medycznych esencji” i rozsławił jako afrodyzjak. W medycynie chińskiej został opisany przez Wang Ang w 1694 roku jako tonik, który dodaje sił witalnych i przyśpiesza rekonwalescencję.

Charakterystyka Cordycepsu z punktu widzenia Tradycyjnej Medycyny Chińskiej:

- dopełnia Nerkowe Yang i Ming Men,

- wspiera Yin Płuc,

- odżywia Esencję Nerek,

- wspiera ochronne Qi,

Składniki i zalecana dzienna porcja

Cordyceps swoje działanie zawdzięcza takim składnikom jak: witaminy, pierwiastki śladowe, aminokwasy egzogenne, cordycepina, ergosterol, opicordina, polisacharydy i glikoproteiny.

Dzięki zawartości beta-glukanów grzyby te stanowią wyjątkowo cenne źródło energii. Wspierają prawidłowe natlenienie komórek, witalność i wytrzymałość. Beta-glukany mają korzystny wpływ na poziom adenozynotrifosforanu ATP, który jest jednym z najważniejszych źródeł energii dla naszych mięśni. Wspomaga również dzięki temu układ oddechowy. Badania wykazały, że zawarte w grzybach beta-glukany oraz D-mannitol pobudzają i przyśpieszają produkcję limfocytów.


Zalecana dzienna porcja do spożycia:

- profilaktycznie - 1 kapsułka (500 mg) rano pół godziny przed posiłkiem - wsparcie prawidłowego funkcjonowania układu oddechowego i witalności.

- 2 kapsułki (1000 mg) rano lub w ciągu dnia pół godziny przed posiłkiem - przy dużym wyczerpaniu fizycznym

UWAGA: Nie stosować przed snem.

500 Przedmioty
5905943628135

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.