Vitama Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.
Vitama Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.
Vitama Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.
  • Zestaw
Vitama Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.
Vitama Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.
Vitama Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.

Kompleks na Potencję i Erekcję 180 kap.

Vitama

1 – Wspomaga czynności narządów płciowych

2 – Wspomaga zdrowie prostaty

3 – Wspomaga seksualność i stymuluje płodność

Ten zestaw zawiera

178,00 zł
Brutto

 

Kompleks na Potencję i Erekcję 90 kap. x 2

Suplement diety Kompleks na potencję i erekcję Vitama Nature to połączenie wysokiej jakości ekstraktów roślinnych: ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), ekstrakt z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens), ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. May), ekstrakt z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii).  Skład preparatu został uzupełniony o Witaminę B6 oraz L-argininę. Połączenie ekstraktów roślinnych wspomaga czynności narządów płciowych, stymuluje płodność oraz pozwala zadbać o zdrowie prostaty.

Skład wzbogacony o ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.)

Skład każdej kapsułki został wzbogacony o ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), standaryzowany na zawartość: 30% Saponin; ekstrakt z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens); ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. May), standaryzowany na zawartość: 16% Ginsenozydów; ekstrakt z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii); ekstrakt z liści Pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), standaryzowany na zawartość: 1% Silica.

Ponad 98,42% substancji czynnej w każdej kapsułce

W każdej kapsułce suplementu diety Kompleks na przerost prostaty Vitama Nature jest ponad 98,42% substancji czynnej co świadczy o braku zbędnych wypełniaczy czy dodatków.

Aż 90 kapsułek w opakowaniu

W suplemencie diety Kompleks na potencję i erekcję Vitama Nature znajduje się aż 60 kapsułek, które starczą na 1 miesiące ciągłej suplementacji Kompleksem na potencję i erekcję.

Suplement jest odpowiedni dla wegan i wegetarian, bez alergenów

Skład preparatu Kompleks na potencję i erekcję Vitama Nature odpowiada wytycznym diety wegańskiej i wegetariańskiej. Produkt bezglutenowy. Nie zawiera: pszenicy, produktów mlecznych, soi, drożdży, sztucznych substancji przedłużających trwałość, substancji słodzących, aromatów, barwników

Suplementy diety Vitama Nature: jakość i bezpieczeństwo wytwarzania

Vitama Nature to polska marka wspierana przez profesjonalizm i doświadczenie technologów z firmy farmaceutycznej Vitama Nature P.S.A. W ramach tej integracji mamy rzadką możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcyjnym naszych suplementów - od koncepcji, przez badania, aż po przekazanie finalnego produktu w ręce klienta, a produkcja naszych suplementów odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami produkcyjnymi: zasadami GMP oraz systemu HACCP.

Efekty stosowania Kompleksu na potencję i erekcję Vitama Nature:

Wspomaga czynności narządów płciowych [Buzdyganek naziemny]

Wspomaga wydalania wody przez nerki [Buzdyganek naziemny, Pokrzywa zwyczajna]

Wspomaga zdrowie prostaty [Palma sabałowa, Pokrzywa zwyczajna]

Wspomaga funkcje rozrodcze [Palma sabałowa]

Wspomaga zdrowie dróg moczowych u osób z łagodnym przerostem prostaty [Palma sabałowa]

Wspomaga seksualność [Korzeń Maca]

Stymuluje płodność [Korzeń Maca]

Wspomaga zdrowie fizyczne i umysłowe [Korzeń Maca]

Wspomaga zdrowie nerek, zdrowie układu moczowego, zdrowie pęcherza moczowego, zdrowie dolnych dróg moczowych, zdrowie krwi, wydalanie, eliminacja, korzystny dla układu moczowego, wspomaga wydalniczą funkcję nerek [Pokrzywa zwyczajna]

Wspomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego [Witamina B6]

Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej [Witamina B6]

Wspomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych [Witamina B6]

Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia [Witamina B6]

Dlaczego warto sięgnąć po Kompleks na potencję i erekcję od Vitama Nature?

Skład uzupełniony o ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), standaryzowany na zawartość: 30% Saponin; ekstrakt z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens); ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. May), standaryzowany na zawartość: 16% Ginsenozydów; ekstrakt z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii); ekstrakt z liści Pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), standaryzowany na zawartość: 1% Silica

Skład wzbogacony o Witaminę B6 15 mg i L-argininę 600 mg w porcji dziennej

98,42% wypełnienia kapsułki stanowią substancje czynne

Przetestowana i bezpieczna receptura bez sztucznych wypełniaczy oraz alergenów

Formuła dedykowana dla wegan i wegetarian

Jakość i bezpieczeństwo wytwarzania w warunkach opartych o zasady GMP oraz HACCP

Najwyższa jakość i naturalność preparatu

Suplement Kompleks na potencję i erekcję Vitama Nature to starannie dobrany skład, który poddano kompleksowym badaniom. W preparacie nie uwzględniono sztucznych substancji wypełniających, co wpływa pozytywnie na jego czystość. Do wytworzenia suplementu diety Kompleks na potencję i erekcję Vitama Nature zastosowano standaryzowane ekstrakty roślinne o wysokiej jakości. Preparat posiada wysokie wartości odżywcze, które stanowią naturalne uzupełnienie niedoborów w codziennej diecie. Regularne dawkowanie suplementu  jest bezpieczne dla zdrowia i nie stwierdzono, by pojawiły się jakiekolwiek niepożądane skutki uboczne u osób, które przyjmowały ten suplement zgodnie z dawkowaniem umieszczonym na etykiecie.

Wysoka jakość i pełne bezpieczeństwo stosowania

Suplement zawiera ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), standaryzowany na zawartość: 30% Saponin; ekstrakt z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens); ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. May), standaryzowany na zawartość: 16% Ginsenozydów; ekstrakt z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii); ekstrakt z liści Pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), standaryzowany na zawartość: 1% Silica. Skład preparatu został dokładnie sprawdzony i przebadany pod kątem skuteczności oraz bezpieczeństwa. Działanie Kompleksu na potencję i erekcję Vitama Nature wynika bezpośrednio z naturalnych właściwości ekstraktów. W suplemencie nie zastosowano żadnych sztucznych wypełniaczy. Przyjmowanie Kompleksu na potencję i erekcję w dawkach zalecanych przez producenta jest bezpieczne. Standaryzowane składniki aktywne zostały poddane szczegółowym testom i nie odnotowano wystąpienia skutków ubocznych przy stosowaniu preparatu według zaleceń. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do łączenia Kompleksu na potencję i erekcję Vitama Nature z innymi lekami, warto skonsultować rozpoczęcie suplementacji z lekarzem.

Zawartość porcji dziennej (3 kapsułki):

Porcja dzienna zawiera 600 mg L-argininy, 300 mg  ekstraktu z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), standaryzowanego na zawartość 90 mg Saponin, 270 mg ekstraktu z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens), 240 mg ekstraktu z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. May), standaryzowanego na zawartość 38,4 Ginsenozydów, 120 mg ekstraktu z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii), 120 mg ekstraktu z liści Pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), standaryzowany na zawartość  1,2 mg  Krzemionki, 15 mg Witaminy B6.

Zalecana porcja dzienna:

3 kapsułki dziennie, podczas posiłku.

Składniki porcji dziennej (3 kapsułki) Dzienna porcja
L-arginina 600 mg
Ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.)
w tym: 30% Saponin
300 mg
90 mg
Ekstrakt z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens) 270 mg
Ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. Mey)
w tym: 16% Ginsenozydów
240 mg
38,4 mg
Ekstrakt z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii) 120 mg
Ekstrakt z liści Pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.)
w tym: 1% Krzemionki
120mg
1,2 mg
Witamina B6 15 mg / 1071%*

Składniki:

L-arginina; Hydroksypropylometyloceluloza; Ekstrakt z owoców Buzdyganka naziemnego (Tribulus terrestris L.), standaryzowany na zawartość: 30% Saponin; Ekstrakt z owoców Palmy sabałowej (Serenoa repens); Ekstrakt z korzenia Żeń-szenia koreańskiego (Panax ginseng C. A. May), standaryzowany na zawartość: 16% Ginsenozydów; Ekstrakt z korzenia Pieprzycy peruwiańskiej (Lepidium meyenii); Ekstrakt z liści Pokrzywy zwyczajnej (Urtica dioica L.), standaryzowany na zawartość: 1% Silica; Substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych; Chlorowodorek Pirydoksyny

Zalecenia:

Zalecana dzienna porcja konieczna dla uzyskania korzystnego działania: 3 kapsułki dziennie, podczas posiłku.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji.

Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.

Ostrzeżenia:

Nie stosować w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników.

W przypadku wystąpienia niepożądanych objawów należy przerwać stosowanie i skonsultować się z lekarzem.

W przypadku kobiet w ciąży, kobiet karmiących, osób chorych lub osób stosujących leki - suplementacja powinna zostać skonsultowana z lekarzem.

1499 Przedmioty
5904890235908

Vitama Nature to polska marka wspierana przez profesjonalizm i doświadczenie technologów z firmy farmaceutycznej Vitama Nature Prosta Spółka Akcyjna W ramach tej integracji mamy rzadką możliwość uczestniczenia w całym procesie produkcyjnym naszych suplementów - od koncepcji, przez badania, aż po przekazanie finalnego produktu w ręce klienta. To daje nam absolutną pewność, że preparaty, które oferujemy powstały z surowców o najlepszej jakości oraz że są całkowicie wolne od sztucznych wypełniaczy i wątpliwych dodatków.

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.