Brain Tech  Nootropic 30 kap. Powiększ

Solve Labs - Brain Tech Nootropic - Memory & Focus 60 kap.

Solve Labs

Nowy

Brain Tech stanowi starannie zaprojektowaną mieszankę ekstraktów roślinnych, składników odżywczych, adaptogenów oraz witaminy B6 - dobranych w taki sposób, aby wspomóc funkcje mentalne i zapewnić wspomaganie zdrowego funkcjonowania mózgu.

Więcej szczegółów

98,00 zł

brutto

Zwiększ zamówienie o 199,00 zł aby otrzymać BEZPŁATNĄ WYSYŁKĘ!

Więcej informacji

Dodatkowy bieg dla Twojego mózgu

Mózg to najważniejszy organ w naszym ciele. Można porównać go do dyrygenta orkiestry - stale koordynującego kaskadami procesów mających miejsce w naszym organizmie. To od niego zależy nasza kondycja psychiczna i możliwości intelektualne.

Obecne tempo życia oraz niespotykana dotąd ilość informacji docierających do nas każdego dnia jest dodatkowym wyzwaniem postawionym przed stale adaptującym się mózgiem i układem nerwowym.

Czym jest Brain Tech?

Twój mózg wymaga odpowiednio zbilansowanej kompozycji składników, by uzyskać optymalny stan funkcjonowania.

Brain Tech stanowi starannie zaprojektowaną mieszankę ekstraktów roślinnych, składników odżywczych, adaptogenów oraz witaminy B6 - dobranych w taki sposób, aby wspomóc funkcje mentalne i zapewnić wspomaganie zdrowego funkcjonowania mózgu.

Adaptogeny, witaminy i minerały wspierające mózg i układ nerwowy

Bacopa monieri - Wpływa pozytywnie na mózg, wspomaga pamięć krótko i długotrwałą, zwiększa koncentrację, wspiera zdolność uczenia się i wpływa na inteligencję. Ponadto bacopa pozytywnie wpływa na hipokamp.

Gotu kola - jest adaptogenem działającym na zdrowie psychiczne i układ sercowo-naczyniowy.

Rhadiola rosea - zaliczana do adaptogenów wspomaga prawidłowe krążenie krwi, co przyczynia się do optymalnej aktywności umysłowej i poznawczej.

Żeń-szeń - zawiera substancje wspierające sprawność umysłu i zdolności poznawczych, działa antyoksydacyjnie i wpływa na poprawę kondycji fizycznej.

Glukonian cynku - pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, wspiera prawidłową syntezę DNA, wspomaga metabolizm witaminy A oraz uczestniczy w syntezie białek.

Cholina - wpływa na prawidłowy metabolizm homocysteiny, której zbyt duża ilość sprzyja rozwojowi demencji i chorobie Alzheimer'a.

Witamina B6 - pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i funkcji psychicznych. Dodatkowo przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia.

Brain Tech wspomaga:
  • Funkcje poznawcze, w tym skupienie i uwagę (Cynk)
  • Koncentrację (Bacopa)
  • Tworzenie i przechowywanie śladów pamięciowych (Bacopa)
  • Czujność mentalną i reakcje na bodźce (Cynk)
  • Prawidłowe funkcjonowanie mózgu i układu nerwowego (Wit. B6)
Dla kogo?

Brain Tech został opracowany z myślą o osobach potrzebujących długotrwałej koncentracji, poprawy zdolności uczenia się, zapamiętywania oraz zwiększonej odporności na stres.

To rozwiązanie, które sprawdzi się u pracowników umysłowych, inżynierów, studentów, programistów oraz osób poddanych dużej ilości bodźców podczas wykonywania codziennych zadań.

Jak stosować  ?

Zalecana dzienna porcja do spożycia wykazująca korzystny efekt: 2 kapsułki dziennie po posiłku
Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. W celu zredukowania uczucia zmęczenia i dodatkowego, doraźnego wsparcia przed aktywnością umysłową, porcję Braintech można łączyć kofeiną w formie filiżanki kawy lub suplementu diety (100-200 mg kofeiny w porcji).

Składniki: Ekstrakt z liści wąkrotki azjatyckiej, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), dwuwinian choliny, ekstrakt z liści zielonej herbaty standaryzowany na 98% teaniny, ekstrakt z całej rośliny bakopy drobnolistnej standaryzowany na 45% bakozydów, fosfatydyloseryna, glukonian cynku, inulina, ekstrakt z korzenia różeńca górskiego standaryzowany na 3% rozawin i 1% salidrozydów, chlorowodorek pirydoksyny, ekstrakt z owoców pieprzu czarnego standaryzowany na 95% piperyny.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety są niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia.

Produkt nie powinien być spożywany w przypadku stosowania leków o działaniu uspokajającym, nasennym, przeciwpadaczkowym, nie stosować u dzieci, kobiet w ciąży i w trakcie laktacji.

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Czym są nootropy?

Nootropy to określenie substancji (naturalnych i syntetycznych), które mają w bezpieczny sposób wspomagać funkcjonowanie mózgu. Z definicji nootropy poprawiają (przywracają do optymalnego poziomu) pamięć i ogół funkcji kognitywnych nawet w rozpraszających warunkach, a przy tym nie są toksyczne i wykazują działanie ochronne dla mózgu.

Czym są adaptogeny?

Adaptogeny to substancje i surowce (głównie botaniczne), które wspomagają przystosowywanie się organizmu (adaptację) do trudnych, stresujących warunków. Ów stres może obejmować czynniki emocjonalne, metaboliczne lub fizyczne. Jedne z najpopularniejszych adaptogenów to: Rhodiola rosea, Żeń-szeń, Bacopa monnieri i Gotu kola. Każdy z adaptogenów poza redukowaniem skutków stresu ma też swój unikalny pakiet właściwości. Często stosuje się cały kompleks adaptogenów, łącząc kilka gatunków różniących się działaniem, by uzyskać bardziej kompleksowe efekty.

Co wpływa na sprawność mózgu?

Mózg dla odpowiedniego działania potrzebuje sprawnej dostawy substratów do oddychania komórkowego (glukoza, tlen), by na bieżąco zaopatrywać neurony w energię. Potrzebuje też odpowiednich ilości niezbędnych witamin (w tym B6) i minerałów (w tym cynku). Niezbędna jest też dobra kondycja błon komórkowych, które ochraniają neurony i warunkują sprawność komunikacji między nimi. W skład błon komórkowych wchodzą fosfolipidy, takie jak fosfatydyloseryna i fosfatydylocholina.

Akceptuję Strona wykorzystuję pliki cookie