MycoMedica BIO Auricularia Uszak gęstowłosy 100 g
MycoMedica BIO Auricularia Uszak gęstowłosy 100 g
MycoMedica BIO Auricularia Uszak gęstowłosy 100 g
MycoMedica BIO Auricularia Uszak gęstowłosy 100 g

BIO Auricularia Uszak gęstowłosy 100 g

MycoMedica

 W Auricularia można znaleźć duże ilości substancji mineralnych, witamin, polisacharydów‒ beta glukanów i błonnika. Jest również źródłem niezbędnych aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych lub melaniny

77,00 zł
Brutto

 

BIO Auricularia w proszku

Auricularia to grzyb ceniony ze względu na szeroki zakres działania. W Auricularia można znaleźć duże ilości substancji mineralnych, witamin, polisacharydów‒ beta glukanów i błonnika. Jest również źródłem niezbędnych aminokwasów, nienasyconych kwasów tłuszczowych lub melaniny przeciwutleniającej i wielu innych substancji.


Działanie według Tradycyjnej Medycyny Chińskiej*

- Termika: neutralna

- smak: słodki 

- Tropizm: Śledziona, Wątroba

- odżywia Yin i nawilża

- uzupełnia Qi i odżywia Krew

*Sformułowania zapisane dużą literą to terminy z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, które mogą mieć inne znaczenie niż podobne terminy wykorzystywane w medycynie zachodniej. Przykładowo Żołądek w rozumieniu TCM to cały obieg czynnościowy związany z trawieniem i przemianą materii, a nie określenie konkretnego narządu anatomicznego. Z kolei pojęcie takie jak „Qi” lub „Esencja” w ogóle nie występują w medycynie zachodniej i nie mają tam swojego odpowiednika.
Jakość i bezpieczeństwo

Grzyby, z których powstają suplementy diety MycoMedica, uprawiane są w nietkniętych przez cywilizację chińskich prowincjach Fujian i Jiangxi, które słyną ze swoje nieskażonej przyrody. Grzyby są testowane w laboratoriach w Niemczech na obecność pestycydów, metali ciężkich, mikroorganizmów, szkodliwych grzybów i promieniowania, aby mieć pewność, że są one od nich wolne i w pełni bezpieczne dla konsumentów. W tych samych laboratoriach grzyby testowane są, aby zawierały wyłącznie wysokiej jakości polisacharydy grzybowe, które gwarantują ich prozdrowotne właściwości.


Składniki

Auricularia polytricha - 100 mg

Zalecana dzienna porcja do spożycia

1 - 3 g dziennie, co najmniej pół godziny przed posiłkiem. Wymieszać w około 10 ml wody i wypić (1 płaska łyżeczka = 2 g proszku).

Uwaga!

Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia, dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.

100 Przedmioty

25 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy
Product added to compare.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.